Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jarve trial pytanko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jarve trial pytanko (/Temat-Jarve-trial-pytanko-158637)



Jarve trial pytanko - Soplica - 02-10-2018 22:22

Witam czy biorąc Trial'a na 5 dni jesteśmy zoobowiązani potem wykupić pakiet na miesiąc? - Kiedyś z gmt2 się jebłem że wziąłem triala i ściągła mi hajs potem za miesiąc bo samo nie odznaczyło subskrypcji programu Big Grin - Jak jest tutaj?


Jarve trial pytanko - patrolpxd - 02-10-2018 22:24

Jak swego czasu korzystałem to nie trzeba było podawać karty ani PP wiec nie byliśmy zobowiązani do kupowania pewnej wersji

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Jarve trial pytanko - TakieŻycie - 02-10-2018 22:36

Niestety nie miałem z tym styczności jednak jeśli nie trzeba podpinac karty, paypala czy też "aktywować" swojego numeru telefonu poprzez przepisanie kodu z smsa to moim zdaniem żadna subskrypcja tam nie występuje i nie będziesz miał żadnych opłat oraz automatycznie nie zostanie wykupiony pakiet na miesiąc po ukończeniu okresu próbnego natomiast jeśli trzeba podać któres z tych 3 wyżej wymienionych danych subskrypcja prawdopodobnie ma miejsce ale również powinna być możliwość dezaktywowana jej w każdym momecie nawet odrazu Wink


RE: Jarve trial pytanko - Lexiw - 03-10-2018 06:52

Nie trzeba karty podawać


RE: Jarve trial pytanko - Bartezx1997 - 03-10-2018 08:08

Podajesz tylko email na który przychodzi ci hasło do konta.


RE: Jarve trial pytanko - Guxinimod - 03-10-2018 13:31

Nie ma opłat żadnych, mówię z własnego doświadczenia. Po 5 dniach wyłączą Ci usługę i nie pobiorą żadnych opłat.


RE: Jarve trial pytanko - Soplica - 04-10-2018 18:18

Czy używając tego bota ryzykuje się banem? - Czy jest on tak dobrze ustawiony, żeby naprzykład nie przesadzać z funkcją auto follow auto unfollow?


RE: Jarve trial pytanko - Bartezx1997 - 04-10-2018 19:02

Oczywiście, że tak. Każdy bot to ryzyko wyłapania bana.
A podpowiem, że domyśle ustawienia w Jarvee są do bani.