Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z FB (/Temat-Problem-z-FB-158622)



Problem z FB - danoneksss - 02-10-2018 08:57

Witam,

Mam dosyć spory problem z użytkowaniem kont na Facebook'u Undecided
Wygląda on tak, że praktycznie na każdym koncie wyskakuje mi weryfikacja "czy to na pewno ty".
Czyli najpierw muszę rozwiązać captche, następnie zweryfikować telefonicznie konto, a następnie przesłać zdjęcie swojej twarzy.
Po wykonaniu tych kroków konto po jednym/dwóch dniach zostaje całkowicie zablokowane.

Próbowałem tworzyć konta ręcznie, kupowałem od dostawców lecz problem cały czas jest ten sam.
Weryfikacja wyskakuje zawsze przy pierwszym lub drugim logowaniu na konto.
Oczywiście konta nie były używane wcześniej do spamowania czy innych tego typu rzeczy.
Ktoś może spotkał się z podobną sytuacją i jest w stanie doradzić jak uporać się z tym problemem? Smile


RE: Problem z FB - HanSolo - 02-10-2018 20:31

Ja miałem takie sytyacje przy zmiennym IP, i przy każdym logowaniu musiałem potwierdzać wtedy czy ja to ja. Zobacz może w ustawach routera ?


RE: Problem z FB - azzaz - 02-10-2018 22:01

Ma wpływ też to jakiej przeglądarki używasz. Osobiście też użytkowałem parę kont na mobilnym i nie było z tym większego problemu. Gdyby to było bezpośrednim powodem osoby używające mobilnego musiałyby co chwila weryfikować swoje prawdziwe konta, a tak nie jest. Tutaj liczy się lokalizacja, a internet mobilny pomimo różnych ip lokalizację ma cały czas tą samą. Dużo większe znaczenie wg. mnie ma to co Twoja przeglądarka ma w pamięci podręcznej i cookies. Polecam je czyścić przed korzystaniem z nowego konta, a najlepiej korzystać z różnych przeglądarek do rożnych kont. Co do kupowania kont to najlepsze są konta stażowe. Im więcej mają lat za sobą tym mniej fb je sprawdza. Ma to dużo większe znaczenie niż wizualne uzupełnienie konta. Teraz jest okres, w którym fb agresywniej banuje konta, ale za jakiś czas pewnie znowu odpuści.

Edit: Podejrzewam, że obecne dużo częstsze weryfikacje mają związek z ostatnim atakiem na fb

https://niebezpiecznik.pl/post/50-milionow-kont-uzytkownikow-facebooka-moglo-zostac-zhackowanych/

I za kilka dni wszystko wróci do normy.


RE: Problem z FB - mikiniki - 03-10-2018 06:00

Ja używam kilkaset kont, z jednego ip, jednej przeglądarki. Na rok może 1-2 blokują, także rozważ Smile


RE: Problem z FB - Lexiw - 03-10-2018 07:09

(03-10-2018 06:00)mikiniki napisał(a):  Ja używam kilkaset kont, z jednego ip, jednej przeglądarki. Na rok może 1-2 blokują, także rozważ Smile

Zacząłem rozważać Smile
Używasz ich do postowania w grupach również?


RE: Problem z FB - mikiniki - 03-10-2018 09:02

(03-10-2018 07:09)Lexiw napisał(a):  
(03-10-2018 06:00)mikiniki napisał(a):  Ja używam kilkaset kont, z jednego ip, jednej przeglądarki. Na rok może 1-2 blokują, także rozważ Smile

Zacząłem rozważać Smile
Używasz ich do postowania w grupach również?

Między innymi Smile Ale bez hardcorowego spamu.