Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jarvee - dodaj numer telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jarvee - dodaj numer telefonu. (/Temat-Jarvee-dodaj-numer-telefonu-158593)

Strony: 1 2


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 10-10-2018 07:06

Mieliście ostatnio problemy z padaniem kont na insta? Nie miałem jakoś super rozwiniętych kont ale ostatnio padły mi praktycznie wszystkie. Podłączone do jarvee, różne proxy z proxylive, ustawienia bardzo mocno zaniżone w jarvee, przerwy w nocy i na niektórych w ramach testu dzieliłem follow i unfollow na różne dni aby się nie powielały. Ktoś wie jaki może być powód bo stało się to w przedziale 1-2 tygodni na tym jak przez dłuższy czas był zupełny spokój tylko czasami weryfikacja telefonem.


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - danoneksss - 10-10-2018 07:13

Osobiście ja czegoś takiego nie doświadczyłem (odpukać), ale słyszałem, że sporo osób miało problemy w ostatnim czasie. Chociaż raczej były to masowe weryfikacje telefoniczne Wink


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 14-10-2018 15:55

(29-09-2018 19:07)Dante_/ napisał(a):  Głównym powodem może być słabe proxy, najlepiej zainwestować w residental proxy.

Jesteś w stanie polecić jakieś konkretne proxy dla Polskich lokalizacji? Na ten moment korzystam z proxymarket i proxylive. Wbrew pozorom ciężko znaleźć na forum informacje o polecanych proxy bo jest duża rozbieżność.


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - Dante_/ - 14-10-2018 16:04

Poleciłbym Tobie skorzystanie z Marketplace Blackhatworld, ale wątpię żeby były tam Polskie residental proxy.


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 14-10-2018 17:34

(14-10-2018 16:04)Dante_/ napisał(a):  Poleciłbym Tobie skorzystanie z Marketplace Blackhatworld, ale wątpię żeby były tam Polskie residental proxy.

A co do proxylive i proxymartket i ich prywatnych porxy miałeś jakąś styczność? Wcześniej korzystałem z proxymarket i z tego co pamiętam nie miałem raczej dużych problemów. Zastanawiam się czy by właśnie do mniej eksploatowanych kont nie dać tych z proxymarket.