Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jarvee - dodaj numer telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jarvee - dodaj numer telefonu. (/Temat-Jarvee-dodaj-numer-telefonu-158593)

Strony: 1 2


Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 29-09-2018 17:32

Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu korzystam z jarvee. Prowadzę na tą chwilę 9 kont. Konta ustawiane były od początku od małych wartości (jeżeli chodzi o akcje - follow, unfollow, like) i codziennie ta wartość automatycznie się zwiększała. Jak doszło po jakimś czasie do wartości koło 400 follow/unfollow dziennie pojawiły się problemy z tym że konta bardzo często się blokują i trzeba potwierdzić wpisując numer telefonu i odbierając kod. Konta są podpięte pod osobne Polskie proxy, żadne akcje nie są przesadzone. Przez cały czas był spokój a teraz w przeciągu dwóch tygodni co chwilę blokada. Przedwczoraj musiałem odblokować 5 kont i od tego czasu zmieniłem follow/unfollow na 125-150 i 10 zwiększa codziennie, like na jeszcze mniejsze wartości i dziś znów zablokowało 3 konta. Wie ktoś może czym to jest spowodowane?


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - Bartezx1997 - 29-09-2018 17:46

Tym, że algorytm banowania IG jest coraz lepszy i bierze bardzo dużo czynników pod uwagę.

Masz te same linki? Maskowane?
Folowujesz followersów tego samego profilu? W tych samych godzinach?
Masz te same cookies na kontach?

Wszystko teraz ma znaczenie.


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 29-09-2018 17:55

Aktualnie nie wrzucam żadnych linków, tylko rozwijam konta w kręgu tematyki w której będę niedługo działał. Mam hosting więc będę linkował subdomenami. Followuje poprzez hasztagi, osoby obserwujące dany profil i osoby które weszły w interakcje z danym profilem. Tagów mam kilkanaście/dziesiąt a co do kont z których zbieram obserwujących to jest to 2-3 na zbieranie obserwujących i 1-2 na osoby które weszły w interakcje z postem. Zwiększyć ilość profili z których zbieram followersów?
Konta działają tylko w jarvee więc teoretycznie cookies są takie same. Co do godzin to nie ustawiłem nic. Tylko aby akcje rozkładało przez 24 godziny dziennie. Radzisz coś zmienić tutaj? Dodać czas w którym akcje są uśpione?


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - Bartezx1997 - 29-09-2018 18:33

Problem w tym, że nigdy do końca nie wiadomo co jest przyczyną.
Musisz kombinować aż odnajdziesz złoty środek.
Z tego co czytałem dziennik tego ziomka z tematu na BHW to on nie wrzucał w bio nawet zwykłego opisu, aż do rozwinięcia kont.
Spróbuj poustawiać różne cookies dla każdego konta (jest taka opcja w Jarvee w ustawieniach zaaw. profilu).
Nie jestem pewien czy to ma coś do rzeczy, ale mi często wskakiwały weryfikacje przy logowaniu wszystkich kont na raz (włączenie oprogramowania np. Jarvee).


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 29-09-2018 19:01

Jarvee działa na VPS więc jest aktywne 24/7 wiec konta są zalogowane cały czas. Posty wrzucam cały czas 4 tygodniowo na każde konto, aczkolwiek bez żadnych linków itd.
Przetestuję, dzięki! Big Grin


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - Dante_/ - 29-09-2018 19:07

Głównym powodem może być słabe proxy, najlepiej zainwestować w residental proxy. Bot nie powinien działać 24/7 najlepiej jakby była jakaś przerwa, najlepiej jakby bot działał np. od 8 do 24 oraz nie powinieneś mieszać akcji ( follow/unfollow ) w jednym dniu, najlepiej jakbyś zrobił sobie 2 dni w tygodniu, w których unfollowujesz tylko.
Jeżeli residental proxy będzie dobre i będziesz miał dobrze ustawione follow/unfollow/like ( nie przesadzać z liczbami na akcje ) to szybko dojdziesz do 700-800 follow'ów na dzień i 2000 unfollow'ów.


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 29-09-2018 19:23

Kwestię proxy przeanalizuję. Ale nie pomyślałem o tym aby robić przerwy w akcjach i nie mieszać. Przerwy nocne nawet rozumiem i wprowadzę bo faktycznie nikt nie siedzi 24/7 i jest to nienaturalne. Ale o tym aby nie ustawiać razem akcji to nie pomyślałem ani nawet nigdzie nie znalazłem w poradnikach wzmianki o tym. Rozumiem że follow i like daje cały czas i przykładowo w środę i piątek ustawiam aby nie robiło follow tylko unfollow w większej ilości aby nadrobić nadwyżkę follow?


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - Dante_/ - 29-09-2018 19:29

Unfollow możesz ustawić, żeby unfollow'ało ludzi po 3 dniach, więc jak ustawisz nawet za dużo na dzień to nic nie zrobi, byle byś tylko nie ustawił za dużo akcji na pętle, żeby nie wleciała blokada czasowa.

Dla przykładu możesz ustawić follow w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę, a unfollow w środę i niedzielę.
A co do like to nie korzystam bo nie widziałem żadnego pożytku z tego ( nie zauważyłem żadnej poprawy followback'u przy like'owaniu ).


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 29-09-2018 19:39

[Obrazek: INSTA_FOLLOW.jpg]

Unfollow mam dokładnie ustawiony po 3 dniach. Co do ustawień to wygląda to tak jak na zdjęciu. Unfollow bardzo podobnie. Manipuluje tylko limitami dziennymi w razie problemów właśnie.


RE: Jarvee - dodaj numer telefonu. - legolass97 - 04-10-2018 03:28

Zmniejszyłem ustawienia dość mocno lecz dalej weryfikacje się pojawiają ale mniej. Będę próbował i analizował.

Ale miałbym pytanie jeszcze bo dało mi coś teraz do myślenia. Sporo osób czytałem ze bostuje konto przez bot (follow/unfollow/like) i jak osiągnie kilkanaście tys np obserwujących to zaczyna używać do promocji. Jak to powinno wyglądać z postami w czasie bostowania konta poprzez jarvee w tym czasie. Skupiłem się na content postach dodawałem po 4 tygodniowo teraz zmniejszyłem do 3.

Zastanawiam się czy może w czasie bostowania konta w ogóle nie powinno się dawać postów? Czy algorytmy nie biorą takiego konta jako podejrzane?