Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FitPlay - 2zł co 10 minut. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: FitPlay - 2zł co 10 minut. (/Temat-FitPlay-2zl-co-10-minut-158590)

Strony: 1 2


FitPlay - 2zł co 10 minut. - MiKrY - 29-09-2018 14:49

Witam.
Na samym początku kilka pytań wraz z odpowiedziami:

1. Jak zarabiamy?
Zarabianie polega na pobraniu gry poprzez aplikację FitPlay oraz odpaleniu jej na
jakiś czas.
2. Czego potrzebujemy?
Będzie nam potrzebne urządzenie z androidem (telefon, tablet). Dobrze, aby
urządzenie posiadało możliwość stworzenia osobnego, czystego profilu dla innego
użytkownika (w przypadku Xiaomi nazywa się to "Druga przestrzeń", natomiast w
czystym androidzie 7.0 są to "Profile". Nie wiem, czy każde urządzenie ma taką
opcję), konta PayPal (w późniejszej części poradnika wytłumaczenie dlaczego
napisałem KONTA), internet mobilny.

A teraz przejdźmy do poradnika:

Zaczynamy od założenia konta email (może być to, którego używacie).
Następnie pobieramy aplikację FitPlay z mojego linku (darmowe 4444coins)
Ref: https://r.fitplay-app.com/s/5baf7ccce275e
Czysty link: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mcoins.fitplay&hl=pl
Po pobraniu aplikacji uruchamiamy ją i rejestrujemy się używając konta email założonego wcześniej:
[Obrazek: qxdS2uo.png]
Przechodzimy proces rejestracji (nie będę go opisywał, ponieważ jest banalny)
Po założeniu konta zostaniemy przekierowani na stronę główną aplikacji:
[Obrazek: Q240sbT.png]
Teraz pobieramy grę/aplikację polecaną przez FitPlay. Najlepszą do zarobku jest ta na screenie (King of Avalon: Dragon Warfare). Jeżeli jej nie macie to pobierzcie inną przy której znajduje się napis "Ekstremalnie dużo MCoins", w innym przypadku zdobycie coinsów do wypłaty zajmuje dużo więcej czasu.
Po pobraniu sponsorowanej aplikacji wracamy do FitPlay.
Wchodzimy w zakładkę "Moje gry" gdzie są pokazane nasze apki dzięki którym zdobędziemy coinsy.
[Obrazek: vh55QmB.png]
W przypadku King of Avalon pierwsza stawka to 86 coins za spędzenie w grze jednej minuty, druga stawka to 90 coins za spędzenie w grze minuty i 8 sekund.
Tak więc przybliżając, do wypłaty musimy dozbierać 555 coins, czyli w grze musimy spędzić ok. 6-7 minut.
Po uzbieraniu odpowiedniej ilości coinsów możemy zlecić wypłatę. Aby to zrobić przesuwamy palcem od lewej strony do prawej aby wysunąc panel boczny, przechodzimy w zakładkę "Bonus", zmieniamy na "PayPal", klikamy w interesującą nas kwotę, podajemy adres PayPal i oczekujemy na wypłatę. Zwykle pięniądze miałem na koncie tego samego dnia (po kilku godzinach).

A teraz - po co nam opcja utworzenia kolejnego profilu w telefonie/tablecie, internet mobilny, konta PayPal?
Chcąc wyciągać te 2zł co 10 minut musimy założyć w telefonie nowy profil/otworzyć drugą przestrzeń (FitPlay nie wykryje wtedy, że mamy już założone konto w ich aplikacji). Postępujemy tak jak opisałem to wyżej tj. pobranie FitPlay, rejestracja itd.
Teraz najważniejsza część. FitPlay nie zezwala na wypłacanie pieniędzy z różnych kont w ich aplikacji na jedno konto PayPal, dodanie kolejnych adresów email również nie pomaga, więc musimy stworzyć nowe konto PayPal. W tym celu uruchamiamy internet mobilny (chodzi o to, aby IP było inne niż przy naszym głównym koncie), przechodzimy do przeglądarki, wchodzimy na paypal.com i rejestrujemy konto z fake danymi (numer telefonu może być np. 111222333). Teraz, gdy uzbieramy już coinsy na drugim koncie na kolejną wypłatę podajemy adres PayPal konta, które właśnie założyliśmy. Po otrzymaniu pieniędzy od FitPlay wysyłamy je na nasze główne konto PayPal, po czym możemy (nie jest to obowiązkowe) zamknąć poboczne konto PayPal.
Aby wyciągać kolejne 2zł musicie powtarzać te kroki.

Mam nadzieję, że wszystko jasno opisałem. Jeżeli będziecie mieć jakieś problemy - piszcie niżej, chętnie pomogę.


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - zarobki11 - 29-09-2018 15:10

Sposób ciekawy ale mało efektywny.


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - pawlex - 29-09-2018 15:56

Prędzej czy później chyba PP by się zczaił ,ze coś nie tak ,że nagle nowe konta na fake dane wysyła cały czas do jednego pokerface. Gdyby przechodziło na dodatkowe maile to jeszcze by może można było próbowac Jerk . A tak szkoda czasu.


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - MiKrY - 29-09-2018 16:12

(29-09-2018 15:10)zarobki11 napisał(a):  Sposób ciekawy ale mało efektywny.
Jest on przeznaczony głównie dla osób, które zaczynają zarabiać w internecie dlatego ma być prosty i przynosić jakikolwiek zarobek.



(29-09-2018 15:56)pawlex napisał(a):  Prędzej czy później chyba PP by się zczaił ,ze coś nie tak ,że nagle nowe konta na fake dane wysyła cały czas do jednego pokerface. Gdyby przechodziło na dodatkowe maile to jeszcze by może można było próbowac Jerk . A tak szkoda czasu.
Zleciłem tak ponad 40 wypłat i żadnego podejrzenia nie było Tongue


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - pawlex - 29-09-2018 16:14

Do czasu Jerk . W sumie może nie być nic, a moze potem coś być. Nikt nie wie. Ale jak ktoś chce się tak bawić to sposób prosty i działa to kto chce może robić.


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - kubagrzybowski - 29-09-2018 18:33

zarobisz jesli mas poleconych i twój phone będzie chodził cały czas


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - MistGun - 10-10-2018 16:45

Czy można aktywować pare kont PP jednym kontem bankowym/kartą?


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - supercola - 11-10-2018 12:32

Chciałem wypłacić wczoraj ale do dzisiaj mi email aktywacyjny konto nie przyszedł na emaila xDDDD
@Edit
Dobrze, że mają takie gówienko gdzie można poprosić o nowy link aktywacyjny xD


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - adam_per - 11-10-2018 13:02

polecam na dodatkowy email, nie główny, ...ale widze, ze to tak działą jak wiele kont zakłądanych dla chinskich sklepów banggood, gearbest...
ciekawe, nie słyszałem fitplay, zobaczymy jak znajde czasi naprawie fona dodatkowego...
aha i jeszcze jedno, na starszych fonach może nie pójść...
dzieki za info, co to w sieci można nie znaleźć Wink

(11-10-2018 12:32)supercola napisał(a):  Chciałem wypłacić wczoraj ale do dzisiaj mi email aktywacyjny konto nie przyszedł na emaila xDDDD
@Edit
Dobrze, że mają takie gówienko gdzie można poprosić o nowy link aktywacyjny xD
na jaki email? może w spamie? załóż email na jakimś yahoo czy coś zagranicznym, od razu bedzie


RE: FitPlay - 2zł co 10 minut. - skylones - 11-10-2018 20:56

Poradnik dobry dla zielonych w zarabianiu pieniędzy w internecie. Skorzystałbym, lecz mój telefon Huawei P Smart z Androidem 8.0 nie ma opcji Profile. Szukałem na temat tych profili dużo w internecie, lecz na mój telefon nic nie znalazłem. Szkoda, lecz za poradnik masz +rep.