Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 (/Temat-KONTO-NETFLIX-ULTRA-HD-4K-NA-WLASNOSC-Automat24-7-158542)

Strony: 1 2 3


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - Manderigon - 01-11-2018 12:45

Po zakupie brak jakiegokolwiek odzewu. Konto wytrzymało kilkanaście dni i padło. Nie zostało wymienione mimo zapewnień.

Dowód:
[Obrazek: Neqd132zRDiiHJO7w3eAlw.png]


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - xmpro - 01-11-2018 16:08

Proszę o skorzystanie z sytemu automater zobaczę co jest nie tak


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - jestokejtu - 05-11-2018 14:05

Na dniach będę brać netflixa i HBO go zobaczymy co to bedzie


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - jestokejtu - 11-11-2018 12:41

Kupiłem testuje. Z konta pobralo mi 12.98 jakim cudem?


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - xmpro - 14-11-2018 22:02

(11-11-2018 12:41)jestokejtu napisał(a):  Kupiłem testuje. Z konta pobralo mi 12.98 jakim cudem?

Czym płaciłeś że tobie tyle pobrało ?
Ja i tak na konto zamiast 8,99 7 lub niecałe 8 zł więc jak ktoś chce konta za 7,99 przy wpłacie na konto proszę o priv


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - PremAccHack - 14-11-2018 22:23

Zaznaczyłeś w hotpayu ubezpieczenie od głupoty za ponad 3zł xD


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - jestokejtu - 16-11-2018 10:27


Podejrzewam że takie rzeczy tylko ty byś potrafił zrobić, tak patrząc po twoim stylu pisania.


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - Ascoran - 20-11-2018 21:50

@[xmpro] Ty to lepiej weź się za odpisanie mi na reklamacje, dostałeś druga szansę i znowu zjebałeś... Tym razem nawet konta nie dostałem bo dane do logowania są nieprawidłowe... Złożyłem reklamacje, napisałem nawet na pw i bez odezwu od paru dni. Naprawdę za 8zł robisz sobie problemy?
Jednym słowem, NIE polecam kupować u niego nic!
Konta albo są ważne połowę deklarowanego czasu albo w ogóle dane do logowania się nie zgadzają


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - xmpro - 20-11-2018 22:08

(20-11-2018 21:50)Ascoran napisał(a):  @[xmpro] Ty to lepiej weź się za odpisanie mi na reklamacje, dostałeś druga szansę i znowu zjebałeś... Tym razem nawet konta nie dostałem bo dane do logowania są nieprawidłowe... Złożyłem reklamacje, napisałem nawet na pw i bez odezwu od paru dni. Naprawdę za 8zł robisz sobie problemy?
Jednym słowem, NIE polecam kupować u niego nic!
Konta albo są ważne połowę deklarowanego czasu albo w ogóle dane do logowania się nie zgadzają

Odpisałem szybciej niż ty po zakupie się zalogowałeś po co kupujesz konto na które logujesz się po 2 dniach .
Ps miałeś u mnie nie kupować


RE: KONTO NETFLIX ULTRA HD 4K NA WŁASNOŚĆ Automat24/7 - Ascoran - 20-11-2018 23:06

(20-11-2018 22:08)xmpro napisał(a):  
(20-11-2018 21:50)Ascoran napisał(a):  @[xmpro] Ty to lepiej weź się za odpisanie mi na reklamacje, dostałeś druga szansę i znowu zjebałeś... Tym razem nawet konta nie dostałem bo dane do logowania są nieprawidłowe... Złożyłem reklamacje, napisałem nawet na pw i bez odezwu od paru dni. Naprawdę za 8zł robisz sobie problemy?
Jednym słowem, NIE polecam kupować u niego nic!
Konta albo są ważne połowę deklarowanego czasu albo w ogóle dane do logowania się nie zgadzają

Odpisałem szybciej niż ty po zakupie się zalogowałeś po co kupujesz konto na które logujesz się po 2 dniach .
Ps miałeś u mnie nie kupować

Sprawa załatwiona.
Bardzo mi przykro że odpowiedź dostałem dopiero po tym jak napisałem to publicznie na forum, chciałem to załatwić po cichu przez reklamacje na automaterze i na pw ale niestety moje wiadomości zostały tylko wyświetlone. Zacznijmy od tego że nie muszę się tłumaczyć z tego dlaczego zalogowałem się dopiero po 2 dniach od zakupu na konto, ale powiem Ci tak że plany potrafią się zmienić i można sobie przypomnieć że jednak musisz coś ważniejszego zrobić niż oglądać film.
Co do tego że nie miałem już u Ciebie kupować: w którym miejscu to było napisane? Bo nie widziałem nigdzie takiej informacji.
W każdym razie sprawa załatwiona, bardzo mi przykro że w ten sposób ale najwidoczniej inaczej się nie dało.

PS żeby uniknąć podobnej sytuacji polecam na przyszłość dawać albo bardziej różnorodne emaile, albo bardziej skomplikowane hasła bo przy dwóch zakupach w odstępne miesiąca dostałem mega podobne dane
Poniżej przykład:
email400@cośtam.pl i hasło 1199
email423@cośtam.pl i hasło 2312
Jestem prawie pewien że jakby się komuś chciało to jest wstanie zgadnąć dane do następnego konta - tak chyba było w moim przypadku Smile

Dziękuję za uwagę i już nie zabieram czasu.