Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Urlop w nowej pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Urlop w nowej pracy (/Temat-Urlop-w-nowej-pracy-158486)



Urlop w nowej pracy - Soplica - 23-09-2018 20:38

Witam, mam zamiar iść teraz do nowej pracy tylko mam mały problemik. 26 października mam wizytę u chirurga po operacji a powiedzmy, że udałoby mi się pracę znaleźć dopiero na początku października. Dostanę bez problemu urlop? - Słyszałem, że trzeba 1 miesiąc przepracować na 1 dzień urlopu. Czy to kwestia dogadania?


RE: Urlop w nowej pracy - paula2017 - 23-09-2018 20:46

Kwestia dogadania od razu na początku powiedz o sytuacji że nawet jak dostaniesz ta pracę to potrzebujesz wolne tego I tego I będzie gitara Big Grin


RE: Urlop w nowej pracy - Arczit - 24-09-2018 11:14

Poproś o bezpłatny urlop Smile


RE: Urlop w nowej pracy - WhiteNigga - 24-09-2018 11:21

L4 niech ci da


RE: Urlop w nowej pracy - Gentelmenel - 24-09-2018 12:37

Zależy od firmy, ja już w pierwszym miesiącu brałem urlop, nawet chyba w drugim tygodniu i nie było problemu. Podejrzewam że mało która firma będzie robić Ci problem, chyba że pracujesz na swoim stanowisku jako jedyny ale to też raczej bez różnicy, urlop Ci się należy i tyle. Ewentualnie L4 jak kolega wyżej ale to też zależy czy Ci się opłaca bo w niektórych firmach są premie za brak L4. Bądź co bądź wystarczy spytać pracodawcę/szefa i na pewno się dogadasz