Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Nowy buk ze skrilem i paypalem! (/Temat-Nowy-buk-ze-skrilem-i-paypalem-158469)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Gentelmenel - 29-09-2018 10:58

Grubsze kwoty absolutnie nie, buk w zasadzie krzak, w każdej chwili może się zawinąć ale drobne kwoty czemu nie, sam sprawdzę jak to działa


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Sparkle77 - 29-09-2018 15:23

A ja właśnie dzisiaj obróciłem bonusem i wypłaciłem 55.5 euro Wink
Wypłata poszła na Skrilla dosłownie w parę minut po moim zgłoszeniu LOL.
Trochę obawiałem się, że wałek a tu błyskawicznie Janusz sprawdził i wypłacił.

Oferta nie jest jakaś ogromna ale przyjemnie się grało i ogólnie bardzo dobre wrażenie.
Pozytywnie zaskoczyli, także ja tam z pewnością wrócę w najbliższej przyszłości Big Grin


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Arosiek - 30-09-2018 09:28

Szkoda,że nie ma e-sportu


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 03-10-2018 12:49

@Arosiek pytałem Janusza-admina i napisał że mają za jakiś czas wprowadzić, dokładnie nie wiem kiedy ale ma byćSmile


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - papernik - 04-10-2018 05:24

Buk wypłacalny w 100% wypłata po paru minutach Big Grin pomimo iz na początku byłem sceptycznie nastawiony to teraz już mam pewność, że niepotrzebnie - zero problemów. No i ogólnie fajny kontakt z adminem na telegramie i fajna przejrzysta stronka polecam! i pozdrawiam


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - MaLiN - 11-10-2018 10:30

Z buka nie wypłacałem, bo w sumie wszystko roztrwoniłem Rolleyes ale polecam spróbować skorzystanie z niego. Plus za kontakt.


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Casper - 12-10-2018 13:59

Panowie, jak ktoś chcę obstawiać i mieć skrilla to betwinner i 22bet wprowadził te opcje. Sami sobie obstawiacie, nie musicie bać się o kasę.


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 12-10-2018 14:28

22bet pewny??? z tego roku ten buk, a forzza na rynkach zagranicznych działa od paru lat jak buk stacjonarne. Nowy u nas jak w temacie dałem, ale renoma sprawdzona już, ale wiadomo każdy gra gdzie mu wygodnie pozdrossss


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - teemteem - 12-10-2018 16:17

100% pewny, w tym samym dziale jest temat z dowodem wypłaty 5000 PLN


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 12-10-2018 16:33

@teemteem widziałem to git każdy se może wybrać gdzie zagra no problem Smile Można i tu i tu z bonusa skorzystać i jak się komuś spodoba to zostac nadłużej jasna sprawa.