Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Nowy buk ze skrilem i paypalem! (/Temat-Nowy-buk-ze-skrilem-i-paypalem-158469)

Strony: 1 2 3 4


Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 23-09-2018 08:55

Forzza.com to nowy bukmacher w sieci.
Bukmacher został stworzony przez graczy i dla graczy.

Forzza oferuje:
- BONUS 110% do 100 EUR !
- Skrill, Neteller, PayPal, Bitcoins, Paysafecard - wszyscy wspierani !
- Bardzo szybkie wypłaty
- Aplikację na androida oraz intuicyjna strona mobilna
- Brak blokady więc gracze z całego świata są mile widziani !

Konta są tworzone przez agenta więc weryfikacja jest natychmiastowa i nie ma potrzeby wprowadzania swoich danych osobistych.
Więc można grać totalnie anonimowo !

W sprawie pytań lub chęci dołączenia do forzza proszę pisać pod wskazane poniżej dane kontaktowe:

- Telegram (preferowany) - @JanuszTracz7
- E-Mail - [email protected]

Grupa forzzy na telegramie: https://t.me/joinchat/FsCAeRAxew8derDTv46nZQ


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - elmadzi199 - 25-09-2018 15:03

Wypłaciłeś już ?


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Patek - 25-09-2018 16:42

SCAM


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 26-09-2018 09:17

@elmadzi tak

@Patek żaden Scam nie wprowadzaj w błąd!!!!


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Sparkle77 - 26-09-2018 09:54

O ciekawe to....
Mam parę pytań odnośnie tego nowego buczka.

1. Co to znaczy, że weryfikacja jest natychmiastowa ? jak to wygląda ? nie potrzeba wprowadzać swoich danych ? To nie ma weryfikacji pełnej jak u innych ?

2. Bardzo szybie wypłaty, nooo czyli ile konretnie idzie wypłata ?
Bo ja gram na paru buczkach i nie raz po 12h idą wypłaty a chciałbym no jednak szybciej mieć kasę Wink
Ciekawe, że paysafecard wspieracie, u mnie akurat sporo sklepów do okoła co to mają Big Grin
A mało raczej jest bukmacherów co umożliwiają wpłaty przez paysafecard a szkoda....

3. Jakie warunki obrotu tego bonusu ? Można obracać kuponami ako ?


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 26-09-2018 10:15

@Sparkle77 wszystko odbywa się bezpromoblemowo wypłaty w 2-3 minuty od zlecenia wypłaty.

Wpłata paysafecard także mozliwa więc bez obaw. Co do obrotu to wynosi on x5 zminimalnym kursem 1,80 obrót i nie ma określonego czasu na wykonanie obrotu i mozna grać ako i single także na live ofercie. Weryfikacji nie ma żadnej zero danych wystarczy wejść na telegram https://t.me/joinchat/FsCAeRAxew8derDTv46nZQ i napisac wiadomość na czacie głównym lub na priv do @JanuszTracz7. Konto będzie założone w moment wystraczy nick


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Patek - 26-09-2018 10:19

Brak jakiejkolwiek weryfikacji tożsamości (KYC), wpłaty i wypłaty poprzez użytkownika na Telegramie, a nie poprzez strone..


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Sparkle77 - 26-09-2018 10:21

Okej no wszystko nawet fajnie wygląda na pierwszy rzut oka ale gdzie ja tu mogę kogoś zapytać czy wypłacił itd ? Wink

Rozumiem, że admin tworzy konto, podsyła mi nick i jakieś tymczasowe hasło ?
Dobra to wbijam na ten telegram i się pewnie więcej zaraz dowiem.


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - kilmarnock - 26-09-2018 10:25

@Sparkle77 wejdź na telegram https://t.me/joinchat/FsCAeRAxew8derDTv46nZQ tam jest czat i osoby które już wpłacały i wypłacały to ci potwierdzą że żadnych problemów. Co do konta to piszesz do admina @JanuszTracz7 on ci załozy konto poda tymczasowe hasło a ty je sobie zaraz zmieniasz Smile


RE: Nowy buk ze skrilem i paypalem! - Sparkle77 - 26-09-2018 10:57

Dobra napisałem, wiem już co i jak czyli działacie na zasadzie podobnej do brokerów, gdzie kasa leci nie przez stronę a przez agenta, okej.
Za parę godzin jak będę w sklepie to zakupie paysafecard pod 100 PLN no i zaryzykuje bo tam faktycznie sporo osób potwierdziło i mam głęboką nadzieję, że to nie SCAM... Wink

Bo jeżeli naprawdę jest fair i ok, jak tam ludzie piszą no to bardzo spoko.
Przydałby mi się taki buk bo gram na STS i Fortuna 12% podatku, bet365 zablokowany, inne też...
Tutaj te wypłaty podobno szybkie, nie trzeba podawać danych.
Fakt, faktem... Janusz zrobił mi konto w mniej niż minutę ale prawdziwy test będzie z tymi wpłatami i wypłatami.

Ty tam naprawdę grałeś i wszystko jest sprawdzone ???