Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czym kierować się przy wybieraniu wygasłem domeny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czym kierować się przy wybieraniu wygasłem domeny? (/Temat-Czym-kierowac-sie-przy-wybieraniu-wygaslem-domeny-158439)



Czym kierować się przy wybieraniu wygasłem domeny? - plrafcik - 21-09-2018 18:31

Cześć wszystkim!

Moje pytanie jest takie jak w tytule. Na co zwrócić uwagę? Czy ważne są backlinki, jeśli tak to jaka wartość jest "optymalna" na start? Co to jest Domain Pop? Czy taka domena ma dużo lepszy start w pozycjonowaniu niż nowo powstała? I ostatnie pytanie:
Każda strona ma unikalny adres, tzn, że jeżeli strona o nazwie: mojbiznes.pl która wygasła i zostanie przeze mnie wykupiona, to będzie przez ludzi którzy na nią wchodzili wyszukiwana w ten sam sposób?
Wiem, że sporo tych pytań i niektóre mogą nie być do końca jasne, zatem proszę o cierpliwość. Dzięki z góry za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam!


Czym kierować się przy wybieraniu wygasłem domeny? - Hybrid1990 - 12-10-2021 21:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.