Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany (/Temat-Czy-waszym-zdaniem-ta-oferta-pracy-jest-legitna-marketing-szeptany-158429)



Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Soplica - 20-09-2018 20:57

https://www.olx.pl/oferta/praca-zdalna-marketing-internetowy-marketing-szeptany-CID4-IDvDPAo.html - Znalazłem takie ogłoszenie na olx. Firma linkhouse wygląda w miarę poważnie. Zadania to pisanie postów na forach itp w ramach marketingu szeptanego.

Fajnie to wygląda, ale czy aż nie za dobrze?

I czy jak nie jestem studentem i nie mam własnej działalności gospodarczej to mogę jakoś z nimi inaczej podjąć współpracę? - Podobno jest coś takiego jak inkubator przedsiębiorczości. Napisałem do nich, ciekawe co odpiszą Smile

Co myślicie?


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Captain - 20-09-2018 21:24

Z marketingiem szeptanym jest taki problem, że ogromna część postów jest bardzo szybko usuwania przez moderacje danego forum (na prawie każdym forum marketing szeptany jest tępiony), a jak post usunięty to Ci za niego nie zapłacą, bo i zresztą im się to nie opłaca.


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Soplica - 20-09-2018 21:36

(20-09-2018 21:24)Captain napisał(a):  Z marketingiem szeptanym jest taki problem, że ogromna część postów jest bardzo szybko usuwania przez moderacje danego forum (na prawie każdym forum marketing szeptany jest tępiony), a jak post usunięty to Ci za niego nie zapłacą, bo i zresztą im się to nie opłaca.

Ale jakby nie patrzeć to jest właśnie marketing szeptany, że taka ukryta reklama produktu/strony w poście. Ale co fakt to fakt, często banują takich użytkowników a posty usuwają.


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Xaimeer - 21-09-2018 00:27

Soplica, napisz do mnie na priv wraz z numerem gg bo nie można do Ciebie napisać.


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Captain - 21-09-2018 00:32

(20-09-2018 21:36)Soplica napisał(a):  
(20-09-2018 21:24)Captain napisał(a):  Z marketingiem szeptanym jest taki problem, że ogromna część postów jest bardzo szybko usuwania przez moderacje danego forum (na prawie każdym forum marketing szeptany jest tępiony), a jak post usunięty to Ci za niego nie zapłacą, bo i zresztą im się to nie opłaca.

Ale jakby nie patrzeć to jest właśnie marketing szeptany, że taka ukryta reklama produktu/strony w poście. Ale co fakt to fakt, często banują takich użytkowników a posty usuwają.

No właśnie nic nie jest ukryte. Jak ktoś się nowy zarejestruje, nowe konto z 2-3 postami i poleca jakikolwiek produkt choćby nie wiem jak dobrze zrobiony post napisał to moderacja forum i tak wie od razu o co chodzi i post leci do usunięcia.
Musiałbyś być normalnym użytkownikiem który ma dziesiątki albo setki postów aby takie polecanie produktów niby przypadkiem przeszło.


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Xanter98 - 21-09-2018 12:33

Ogłoszenie legitne, wygląda fajnie, ale musiałbyś spróbować.


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - wrzochal11 - 21-09-2018 12:57

Ciekawe jak to finansowo by wyglądało.. weryfikacja czyjejś wykonanej pracy, itd. Gmm ciekawe..


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - azzaz - 21-09-2018 13:08

(21-09-2018 00:32)Captain napisał(a):  
(20-09-2018 21:36)Soplica napisał(a):  
(20-09-2018 21:24)Captain napisał(a):  Z marketingiem szeptanym jest taki problem, że ogromna część postów jest bardzo szybko usuwania przez moderacje danego forum (na prawie każdym forum marketing szeptany jest tępiony), a jak post usunięty to Ci za niego nie zapłacą, bo i zresztą im się to nie opłaca.

Ale jakby nie patrzeć to jest właśnie marketing szeptany, że taka ukryta reklama produktu/strony w poście. Ale co fakt to fakt, często banują takich użytkowników a posty usuwają.

No właśnie nic nie jest ukryte. Jak ktoś się nowy zarejestruje, nowe konto z 2-3 postami i poleca jakikolwiek produkt choćby nie wiem jak dobrze zrobiony post napisał to moderacja forum i tak wie od razu o co chodzi i post leci do usunięcia.
Musiałbyś być normalnym użytkownikiem który ma dziesiątki albo setki postów aby takie polecanie produktów niby przypadkiem przeszło.


Załóżmy, że ktoś nowy, bez żadnych postów zakłada dokładnie taki sam temat jak ten. Nie ma w takim temacie nic złego i nikt się nie przyczepi. Ot ktoś chce sprawdzić czy oferta jest legitna. Tylko takie konto i takie samo pytanie na spokojnie może założyć i zadać właściciel takiej oferty. Potem patrząc na ten temat on sobie siedzi i przegląda cv, bo oferta wygląda atrakcyjnie pewnie dla wielu, a na forum się ludzie zastanawiają czy oferta jest legit Wink Tak właśnie wygląda dobra szeptanka, że ludzie są niczego nieświadomi.

Oczywiście to tylko przykład, niepowiązany z faktyczną sytuacją.


RE: Czy waszym zdaniem ta oferta pracy jest legitna marketing szeptany - Soplica - 21-09-2018 14:42

Cytat:Załóżmy, że ktoś nowy, bez żadnych postów zakłada dokładnie taki sam temat jak ten. Nie ma w takim temacie nic złego i nikt się nie przyczepi. Ot ktoś chce sprawdzić czy oferta jest legitna. Tylko takie konto i takie samo pytanie na spokojnie może założyć i zadać właściciel takiej oferty. Potem patrząc na ten temat on sobie siedzi i przegląda cv, bo oferta wygląda atrakcyjnie pewnie dla wielu, a na forum się ludzie zastanawiają czy oferta jest legit Wink Tak właśnie wygląda dobra szeptanka, że ludzie są niczego nieświadomi.

Oczywiście to tylko przykład, niepowiązany z faktyczną sytuacją.

No widzisz, właśnie myślę że takie posty jak ten przeszłyby na większości forów Smile