Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie (/Temat-Szukam-pomocy-u-osoby-ktora-zna-sie-na-PhotoShopie-albo-Gimpie-158428)



Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - mrxardas - 20-09-2018 20:27

Witam zostałem zablokowany na facebooku za fałszywe nazwisko właściwie to go nie podałem w jego miejsce wkleiłem swoje imie no i chciał bym odzyskać swoje konto. Czy mógł by mi ktoś w tym pomóc i przerobić skan dowodu osobistego? Wystarczy tam wkleić moje zdjęcie oraz zmienić nazwisko na moje imie aby było na dole imie i na górze imie. Bardzo był bym wdzięczny w zamian mogę wypozycjonować filmik na YT dam np. 100 laików. Wszystkie materiały czyli skan dowodu oraz zdjęcie oczywiście podeśle dla sprawnego grafika to 5 minut roboty.


RE: Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - Dante_/ - 20-09-2018 20:41

Nie żeby coś, ale to już podrabianie dowodu osobistego ( paragrafy ).


RE: Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - mrxardas - 20-09-2018 20:51

(20-09-2018 20:41)Dante_/ napisał(a):  Nie żeby coś, ale to już podrabianie dowodu osobistego ( paragrafy ).
I właśnie dlatego proszę o zamknięcie tematu, sprawa rozwiązana Smile


RE: Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - Bartezx1997 - 20-09-2018 20:52

Dokładnie.

Cytat:Art. 270

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.



RE: Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - mrxardas - 20-09-2018 21:09

A Facebook jest po za prawem, może pobierać skany dowodów osobistych niczym bank lub instytucja państwowa. Osły powinny zmienić swoją politykę bo to polityka inwigilowania. Można się tam bluzgać i wyzywać a, nie można chronić swoich danych osobowych.


Szukam pomocy u osoby która zna się na PhotoShopie albo Gimpie - Hybrid1990 - 21-09-2018 18:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.