Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wpłatą na konto Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Problem z wpłatą na konto Skrill (/Temat-Problem-z-wplata-na-konto-Skrill-158410)



Problem z wpłatą na konto Skrill - Olszi - 19-09-2018 16:33

Witam.
Założyłem konto Skrill, chciałem dokonać pierwszej wpłaty jednak pojawia się problem.

Klikam opcję ,Wpłata' po czym pojawia się okienko

[Obrazek: 05be2839f3ce.jpg]

Uzupełniam, klikam dalej po czym wyskakuje za każdym razem błąd:

[Obrazek: 53c84992fe92.jpg]

Dodam, że próbuję wpłacić pieniądze poprzez ręczny przelew bankowy przy czym próbowałem również Przelewy24 i ten sam błąd.

Ktoś wie czym jest to spowodowane?


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - MaLiN - 19-09-2018 16:41

Próbowałeś na innej przeglądarce? Z Twojego konta bankowego chcesz zasilić konto?


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - Olszi - 19-09-2018 16:44

(19-09-2018 16:41)MaLiN napisał(a):  Próbowałeś na innej przeglądarce? Z Twojego konta bankowego chcesz zasilić konto?

Na firefoxie oraz próbowałem na Internet Explorer-to samo.
Tak, ze swojego.


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - mrpabl058 - 19-09-2018 18:13

Wszelkie dane bez polskich znaków oraz kod pocztowy bez kreski (no chyba, że tak wpisywałes, wtedy możemy to wykluczyć)


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - Olszi - 19-09-2018 18:22

(19-09-2018 18:13)mrpabl058 napisał(a):  Wszelkie dane bez polskich znaków oraz kod pocztowy bez kreski (no chyba, że tak wpisywałes, wtedy możemy to wykluczyć)

Miałeś rację, wystarczyło kod pocztowy wpisać bez kreski Big Grin Taka prosta rzecz a tyle nerwów mnie kosztowała facepalm

Masz reputa impreza

Temat do zamknięcia.


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - mrpabl058 - 19-09-2018 18:24

Żaden problem, cieszę się, że mogłem pomóc Wink


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - Olszi - 19-09-2018 19:30

Jeszcze jedna kwestia:
Mam na Skrill konto w Euro. Chce na nie wpłacić kwotę również w Euro z mojego konta walutowego w BZWBK. Z tym, że pokazuje mi informacja że za przelew zapłacę ponad 4 euro prowizji. Da się to zrobić jakoś taniej?


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - Zaperr44 - 20-09-2018 17:16

(19-09-2018 19:30)Olszi napisał(a):  Jeszcze jedna kwestia:
Mam na Skrill konto w Euro. Chce na nie wpłacić kwotę również w Euro z mojego konta walutowego w BZWBK. Z tym, że pokazuje mi informacja że za przelew zapłacę ponad 4 euro prowizji. Da się to zrobić jakoś taniej?

Nie da się taniej, tak właśnie wyglądają prowizję na skrillu przecież oni muszą na czymś też zarabiać.


RE: Problem z wpłatą na konto Skrill - Martinuss - 20-09-2018 23:07

@[Olszi]

Z jakiego banku do wpłat Euro korzysta Skrill?