Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu (/Temat-jarvee-followowanie-osob-uzywajacych-danego-hashtagu-158408)

Strony: 1 2


jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Guxinimod - 19-09-2018 15:16

Hejka, ktoś mi powie jak ustawic bota JARVE, żeby mi obserwował osoby, które dodają zdjęcia z hashtagiem #polishboy ? A następnie po jakimś czasie unfollow.
I żeby były to najnowsze zdjęcia, a nie np z kilku miesięcy temu.

Przy obecnych ustawieniach followuje mi jakieś konta z kosmosu, niezwiązane z hashtagiem.

https://imgur.com/a/ZgEkdP5


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Bartezx1997 - 19-09-2018 15:53

Z kosmosu bo zaznaczyłeś opcję follow followers of users who posted with the above hashtags.

Z własnego doświadczenia unfollow lepiej nie robić naprzemiennie z follow, tylko po okresie follow odczekać dzień / dwa i wtedy zacząć stopniowo unfollow.


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Guxinimod - 19-09-2018 16:33

Odznaczyłem i dalej nie followuje osób które używają hastagu #polishboy

dziwi mnie to, że zaobserwowało gościa, który nie dodał posta od 2 tygodni, a mam ustawione follow na tych, którzy dodali posta w ostatnich 30 minutach.


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - id-user - 20-09-2018 12:21

to samo masz na InstaPower.pl


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Bartezx1997 - 20-09-2018 12:27

To się tyczy scrapeowania.
Musisz to zaznaczyć jeszcze w ustawieniach follow (aktywność).


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Guxinimod - 20-09-2018 12:47

(20-09-2018 12:21)id-user napisał(a):  to samo masz na InstaPower.pl

Napisałem gdzieś, że szukam innego bota?


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - id-user - 20-09-2018 16:30

Tylko zasugerowałem, warto próbować nowszych rozwiązań a jeśli coś nie pasuje to zawsze można wrócić do jarvee


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Guxinimod - 20-09-2018 16:59

(20-09-2018 16:30)id-user napisał(a):  Tylko zasugerowałem, warto próbować nowszych rozwiązań a jeśli coś nie pasuje to zawsze można wrócić do jarvee

Aha ok, dzięki. W sumie myślałem o tym, żeby znaleźć coś w trybie online. Jarvee musi ciągle śmigać i jest ciężkie do ustawienia...


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - id-user - 20-09-2018 22:25

no właśnie instapower.pl ma to do siebie że działa online i nie musisz mieć odpalonego kompa


RE: jarvee - followowanie osób używających danego hashtagu - Guxinimod - 06-01-2019 00:32

Odświeżam temat, żeby nie zakładać nowego. Wróciłem do Jarvee, ale ciągle mam kłopot z tym botem... I to u podstaw. Chciałbym ustawić go tak, żeby obserwował osoby z hashtagiem powiedzmy #polishboy. Ustawiam go tak:

[Obrazek: KpWtVZy.png]

I teraz tak:
1. Za co odpowiada selection rank?
2. Opcję Follow users that interracted with the hastagged posts rozumiem tak, że zaznaczając ją bot będzie obserwował osoby, które komentują i lajkują zdjęcia z danym hashtagiem tak? A mnie interesuje obserwowanie osób, które dodają zdjęcia z tym hashtagiem. Jak do tego dojść?

3. Scrape only users that posted in the last... - tutaj chodzi o to, że bot zaobserwuje osoby, które postowały w czasie, który wybiorę? Czy również osoby, które lajkują ten hasztag itd. Jak tutaj rozumieć słówko scrape - zeskrobać w tym kontekście?

Zależy mi na tym, żeby ustawić tego bota tak żeby obserwował tylko osoby, które dodają zdjęcia z hasztagiem polishboy. Jak to ustawić?

Smile