Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? (/Temat-Jak-zarabiac-w-internecie-w-wieku-17-lat-158405)

Strony: 1 2


Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - djuk22 - 19-09-2018 12:39

Cześć. Chciałem się dowiedzieć od was użytkowników w jaki sposób 17latek może sobie dorobić do kieszonkowego w internecie. Pozdrawiam


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - rachman - 19-09-2018 13:07

Za zgodą rodziców w wielu serwisach. Po prostu sprawdzaj regulaminy.


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - djuk22 - 19-09-2018 15:54

Na jakich np?


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - xmaniek6 - 19-09-2018 16:15

djuk22 nikt ci tutaj nie będzie podawał wszystkiego na tacy pokerface
chcesz wiedzieć jak zarabiać i gdzie ? to poczytaj forum 4


UndecidedUndecidedUndecidedUndecided


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - paula2017 - 19-09-2018 16:22

http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279

Czytaj, działaj


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - rachman - 19-09-2018 16:24

Wysil się, przejrzyj działy firm na forum oni piszą kto może zarabiać. Jestem duuużo starszy i nie zwracam uwagi na kryterium wieku ale na forum co chwila ktoś pyta lub pisze że zarabia. Różne ankiety, ptc, ppa, i inne umożliwiają na bank zarabianie nielatom. Kiedyś paczałem regulaminy i było zawsze napisane że nielaty mogą za zgodą opiekunów prawnych działać.


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - Mezir - 20-09-2018 07:37

Możesz polecać konta bankowe lub inne produkty.
Tu jest dość sporo i zaufany serwis: https://ebrokerpartner.pl/ (Reflink)
Jeśli założysz konto z mojego reflinka możesz liczyć na moją pomoc doradzę co i jak.


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - Cencik16 - 20-09-2018 08:07

O kurde, czy ja wiem, czy jako 'świeżak' wchodzenie w polecanie kont bankowych jest dobre?
Osobiście jak na Polski rynek zarabiam.com jest najlepszym forum, jeśli zaś znasz angielski min. w stopniu komunikatywnym to poczytaj sobie zagraniczne fora dodatkowo, wpisz w google frazę 'earn forum' albo coś takiego i wyskoczy Ci parę, ja kiedyś w 2k16 na pewnym forum zagraniczym odkopałem starą metodę łącząc dwie znalezione, co dało mi co prawda mały grosz, ale w 4/5mscy ok. 2500 zł Big Grin


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - rachman - 20-09-2018 08:38

Co ty mu dajesz... Ebroker mus być pełnoletnim jeśli pamiętam.


RE: Jak zarabiać w internecie w wieku 17 lat? - pawlosek - 20-09-2018 19:35

Fiverr? Jakieś proste rzeczy które potrafisz zrobić i myślisz, że ktoś może za to zapłacić. Niby nie dużo, ale jeśli złapiesz niszowy i chodliwy temat, to twoje kieszonkowe mogą być dosyć duże Big Grin