Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb (/Temat-Pytanie-Jak-rozwinac-skrzydla-na-fb-158372)



[Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - KubenQ - 17-09-2018 16:41

Jak rozwinąć konto nowo powstałe konto na fb dobrą laskę mam na zdjęciu dodaję codziennie zdjęcia pisze posty na grupkach coś jesczę mogę zrobić. Pozdrawiam


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - patttson - 17-09-2018 16:43

Co rozumiesz przez rozwiniecie? Mozesz dodawac znajomych i tyle xD


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - KubenQ - 17-09-2018 16:51

Chodzi mi o to co zrobić zeby sami mnie dodawali i komentowali zdjecia


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - donedeal - 17-09-2018 16:57

Udzielaj się na grupach, komentuj, wchodź w interakcje, odpisz co jakiś czas na messengerze. Zadbaj o to aby Twoje konto wyglądało realnie, tzn kilka zdjęć, uzupełniony profil... Tu nie ma wielkiej filozofii


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - KubenQ - 17-09-2018 17:41

Dobra dzięki zdjecja dodawac codziennie?


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - donedeal - 17-09-2018 17:43

Masz swoje prawdziwe konto na fb? Obserwujesz jakieś koleżanki? Rób tak, żeby wszystko wyglądało naturalnie


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - azzaz - 17-09-2018 20:25

Ja bym jednak skoczył kilka działów niżej i poczytał o prowadzeniu takich kont. W innym wypadku szybko je stracisz, coraz więcej rzeczy ostatnio dla fb to ,,podejrzana aktywność" i weryfikacje wyskakują. Co do pytania to dołączaj do grup typu poznajmy się etc. i pisz, że chętnie poznasz kogoś nowego. Jak zdjęcie jest ładne to szybko zapraszać będą.


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - Hopekk94 - 17-09-2018 20:29

Zalezy do czego Ci to konto. Polecam dolaczanie do grup "poznajmy sie" czy "poznajemy" cos w takim kontekscie. Tak najlatwiej pozyskac panów po 30 roku zycia ktorzy czesto moga zaplacic za kontekst ero, jesli po to tworzysz konto. Jesli tworzysz konto dla gimb powinienes dojsc do grup fejm ,fejm squad czy cos takiego i tan przegladnij sobie posty jakie powoduja dodawanie do znaj. Konferencje lub ocenianie zdj. Zawsze nawet mozna napisac na glupa ze zdjeciem : dodaj do znajomych a dostaniesz same superki pod zdjeciami. Dorosle Kobiety ciezej ogarnac, ale reklamujac cos za darmo lub grosze mozna tez troche znaj ogarnac Smile


RE: [Pytanie] Jak rozwinąć skrzydła na fb - Agik - 25-09-2018 09:25

Możesz odwiedzać strony prowadzone przez inne osoby, które są podobne do Twojej. Komentuj posty, zdjęcia. Ktoś w ten sposób może Cię zauważyć i zacząć odwiedzać Twój profil.