Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Granie w gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Granie w gry. (/Temat-Granie-w-gry-158350)



Granie w gry. - Clyde - 16-09-2018 08:42

Witam.
Poleccie prosze jakies gry na ktorych mozna zarobic. Chodzi mi o takie w ktorych cos sie buduje , rozbudowuje cos sie kupuje i sprzedaje itp itd. Zna ktos moze jakies?


RE: Granie w gry. - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 10:57

Ja trochę zarabiałem na grach typu metin2 czyli MMORPG Tongue Polecam jak najbardziej


RE: Granie w gry. - TakieŻycie - 16-09-2018 11:17

Są różne gry skierowane pod zarabianie jednak jeśli się chce coś z nich wyciągnąć często trzeba w nie po prostu zainwestować a i tak kokosow na tym nie zbijesz już lepszym rozwiązaniem jest tak jak poprzednik napisał zarabianie na grach mmorpg "farmienie" wirtualnej waluty/surowców samemu bądź poprzez boty i sprzedawanie tego za realne pieniądze np na allegro zysk napewno większy niż w przypadku tego pierwszego typu gier i bez inwestycji chyba że chcesz zlecić stworzenie bota do jakiejś gry żeby usprawnil ci pracę ale ma dobrą sprawę możesz zacząć sam bez wydawania pieniędzyWink


RE: Granie w gry. - AssenCreated - 24-09-2018 23:22

Ja osobiście polecam minecrafta. Gra może troche wyszła z mody ale wciąż ma swoich faworytów Smile


RE: Granie w gry. - Kaspirek - 09-10-2018 21:45

A jak. Można zarobić na Minecrafcie?


RE: Granie w gry. - Sahya - 09-10-2018 21:53

(09-10-2018 21:45)Kaspirek napisał(a):  A jak. Można zarobić na Minecrafcie?

Możne serwerach. Dzieci potrafią wylądować dużo hajsu w jakies premium przedmioty


RE: Granie w gry. - Czad Masters - 09-10-2018 22:02

Ja mam co do tego super możliwości rynek sądząc po miesięcznej sprzedaży na alegro jest warty 7000 zł msc. Chcę zrobić o tym poradnik ale no oczywiście ktoś ustalił ze 50 postów musze mieć!!