Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep Internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sklep Internetowy (/Temat-Sklep-Internetowy-158326)



Sklep Internetowy - davidmk - 14-09-2018 10:27

Cześć! Założyłem firmę już jakieś może 5 miesiecy temu.
Sprzedaż odzieży prowadziłem na różnych targowiskach i miałem swoje stoisko. Odzież pochodzi z hurtowni kurtki,koszulki,skarpety,koszule.

I jeżeli chodzi o $$ było średnio więc zrezygnowałem. Postanowiłem ze założe sklep interentowy. I już wyszstko ładnie wygląda i działa. Sklep postawiony na wordpressie na wtyczce woocommerce.
I mam takie pytanie gdzie uderzać z reklamami aby było kupujących. Zrobiłem grupę 50tyś już aktualnie ludzi mam. Story ogląda na fb ponad 4tyś ludzi.. Fanpage 1tyś like. Ale kupujących mało 2/3 zamówienia dziennie.
Jakieś propozycje?
Dzięki i miłego dnia!


RE: Sklep Internetowy - Legionista93 - 14-09-2018 10:40

Pozycjonowanie, fb adsy opcji jest naprawdę dużo.


RE: Sklep Internetowy - Cencik16 - 14-09-2018 13:03

Możesz uderzyć do jakiejś osoby, która ma dobrze rozwinięty instagram/fanpage. Oczywiście nie do osób 'najwyższych', ale tych średnich i pewnie za jakąś opłatą zgodzą się na promko.


RE: Sklep Internetowy - piotrgk4 - 14-09-2018 13:11

@[davidmk]
To co napisał Cencik16 jest mocno nieopłacalne moim zdaniem Wink Trudno znaleźć odpowiednią grupę odbiorczą która będzie zadowolona z takiej promocji plus żeby na tym jeszcze zyskać.

Polecam skoncentrować się na reklamie. Taki fb ads oferuje bardzo dobre targetowanie do odpowiedniej grupy odbiorczej co przekłada się na fajna sprzedaż. Po odpowiedniej optymalizacji reklamy praktycznie cały czas generują przychód Smile


RE: Sklep Internetowy - jestokejtu - 16-09-2018 07:36

Ale żeby reklama generowała przychód to trzeba najpierw dosyć sporo pieniędzy to włożyć żeby wiedzieć co gdzie i jak ustawić aby było dobrze.


RE: Sklep Internetowy - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 10:59

Pozycjonowanie jest bardzo ważne