Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB całkowita blokada grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB całkowita blokada grupy (/Temat-FB-calkowita-blokada-grupy-158242)



FB całkowita blokada grupy - artzarab - 12-09-2018 06:34

Cześć.

Prowadzę na FB kilka grup. Po wielu problemach w przeszłości (blokady, bany itd) dziś znów nowość. FB zablokował mi całkowicie dostęp do grupy (lub zlikwidował ją tego nie wiem bo z poziomu żadnego konta jej nie widzę). Mam klika kont administracyjnych, kilka stron administracyjnych i zazwyczaj po banie na któryś z nich miałem możliwość poradzenia sobie z tym. Dziś jednak nadszedł dziań sądu Sad . Grupy nie widać ani w skrótach ani nie mogę do niej wejść wpisując adres do niej.
W momencie logowania się dziś do konta wyświetliło się kilka komunikatów o postach łamiących zasady FB, o tym że zablokowano mi możliwość postowania (grupa) i o tym abym przejrzał jej zawartość i wykasował to i owo. Niestety brak takiej możliwości.
Grupa jest oczywiście zamknięta (opcje).

Dajcie znać jeśli ktoś ma doświadczenie z takimi przypadkami w grupie. Dzięki.

PS. w załączniku foto jak to wygląda jeśli chcę się dostać do grupy po wpisaniu adresu internetowego.
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: FB całkowita blokada grupy - mysc - 13-09-2018 14:18

Taka treść wyświetla się gdy zawartość została usunięta. Drugim możliwym powodem jest błąd - takie błędy się zdarzają, gdy np. nie widać jakiegoś posta, komentarza, zdjęcia, itd. - a po jakimś czasie wszystko wraca do normy.

Obstawiam, że grupa została usunięta, ale równie dobrze może być tak, że nagle się pojawi znowu Smile


RE: FB całkowita blokada grupy - artzarab - 14-09-2018 06:16

No nie wydaje mi się niestety Sad według mnie grupa padła. Do dnia dzisiejszego jest to samo więc nie błąd. Jestem ogromnie zdziwiony że taka sytuacja się wydarzyła. Z informacji które uzyskałem padła nie tylko moja grupa ale również innych kolegów. Czyżby jakieś czystki? Jeśli ktoś jest w temacie proszę o info. Fakt jest taki że grupa ponad 20tyś została zamknięta z dnia na dzień (co dziwne mam kilka grup a padła tylko jedna).