Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem (/Temat-Zarabianie-na-koszulkach-z-nadrukiem-158228)

Strony: 1 2


Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Thinker - 11-09-2018 06:48

Cześć. Smile
Zarabia ktoś z Was na koszulkasz itp. z nadrukiem? Chętnie spróbuje swoich sił w tym temacie tylko potrzebuje jakiejś sprawdzonej strony z dobrymi cenami. Zastanawiam się nad cupsell, co myślicie ?


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - chomik3 - 11-09-2018 08:10

A masz jakiś swój projekt ciekawy który miałby się na tych koszulkach znaleźć? Albo chociaż pomysł? Sklepów z koszulkami jest kilkaset, jak nie kilka tysięcy. Prowizji kosmicznej nie ma - możesz ustalać swoją prowizję, ale by ceny nie były przesadne to musiałbyś zarobić na jednej jakieś 10% - czyli kilka złotych na jednej koszulce. By zarobić jakoś względnie dobrze musiałbyś ich sprzedać dziennie z 50 - myślisz, że dasz radę? Wink

Nie prościej dołożyć kilkaset tysięcy i kupić swoje maszyny do produkcji nadruków? Jerk


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Thinker - 11-09-2018 10:02

Pewnie ze lepiej. Już kupuje. Big Grin


Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Snaggy - 11-09-2018 22:41

Zerknij teetres.com
Wygląda imo ciekawiej niz cupsell.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - rachman - 11-09-2018 22:56

Dobry pomysł + umiejętność lub kasa na dotarcie do grupy docelowej = sukces.
Dasz coś wyjątkowego czy kolejne bleble? Wink


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Snaggy - 11-09-2018 23:02

(11-09-2018 22:56)rachman napisał(a):  Dobry pomysł + umiejętność lub kasa na dotarcie do grupy docelowej = sukces.
Dasz coś wyjątkowego czy kolejne bleble? Wink
Czy wy nie rozumiecie że gość nie stworzył tematu po to by mu podcinać skrzydła, tylko aby ktoś mu polecił serwis, by mógł postawić pierwszy krok?



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - rachman - 11-09-2018 23:08

(11-09-2018 23:02)Snaggy napisał(a):  
(11-09-2018 22:56)rachman napisał(a):  Dobry pomysł + umiejętność lub kasa na dotarcie do grupy docelowej = sukces.
Dasz coś wyjątkowego czy kolejne bleble? Wink
Czy wy nie rozumiecie że gość nie stworzył tematu po to by mu podcinać skrzydła, tylko aby ktoś mu polecił serwis, by mógł postawić pierwszy krok?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Czytaj ze zrozumieniem. Podetnij sobie brwi jak coś Ci przysłania Wink
Jak ma niszę lub pomysł to da radę. Ciężko wywnioskować? Także w cupsell.
Firma ok.
Ważniejszy pomysł niż firma. Bez pomysłu w żadnej nie zarobi. Z pomysłem nawet w takiej z mniejszymi stawkami coś wpadnie.
Każdy radzi co może. Znałbym lepszą to bym podał adres. Ty znasz? To podaj a nie poprawiasz coś czego nie rozumiesz...


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Snaggy - 11-09-2018 23:10

(11-09-2018 23:08)rachman napisał(a):  
(11-09-2018 23:02)Snaggy napisał(a):  
(11-09-2018 22:56)rachman napisał(a):  Dobry pomysł + umiejętność lub kasa na dotarcie do grupy docelowej = sukces.
Dasz coś wyjątkowego czy kolejne bleble? Wink
Czy wy nie rozumiecie że gość nie stworzył tematu po to by mu podcinać skrzydła, tylko aby ktoś mu polecił serwis, by mógł postawić pierwszy krok?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Czytaj ze zrozumieniem. Podetnij sobie brwi jak coś Ci przysłania Wink
Jak ma niszę lub pomysł to da radę. Ciężko wywnioskować? Także w cupsell.
Firma ok.
Ważniejszy pomysł niż firma. Bez pomysłu w żadnej nie zarobi. Z pomysłem nawet w takiej z mniejszymi stawkami coś wpadnie.
Każdy radzi co może. Znałbym lepszą to bym podał adres. Ty znasz? To podaj a nie poprawiasz coś czego nie rozumiesz...
"Czytaj ze zrozumieniem"

Podałem trochę wyzej.

Btw. Nie wiem co w tej twojej "radzie" jest odkrywczego i błyskotliwego. Oprócz bełkotu oczywiscie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - rachman - 11-09-2018 23:29

Zarabiasz tam? Czemu ciekawsza niż cupsell?

To już on sobie oceni czy mu to coś powie bo może myśli że firma to klucz. Klucz to mieć pomysł bo sklepów jest duuużo. Wpadłeś g..burzę tworzyć? Nie do ciebie było skierowane to nie plumkaj.
Do niego słowa. Oleje albo przemyśli czy wejść w sprawdzony od lat cupsell czy szukać nowych firm. Nic ci do tego. Wg mnie pomysł jest ważniejszy i lepiej w pewnej firmie zaczynać niż patrzeć tylko na stawki. Decyzja i tak będzie jego.


RE: Zarabianie na koszulkach z nadrukiem - Snaggy - 11-09-2018 23:34

(11-09-2018 23:29)rachman napisał(a):  Zarabiasz tam? Czemu ciekawsza niż cupsell?

To już on sobie oceni czy mu to coś powie bo może myśli że firma to klucz. Klucz to mieć pomysł bo sklepów jest duuużo. Wpadłeś g..burzę tworzyć? Nie do ciebie było skierowane to nie plumkaj.
Do niego słowa. Oleje albo przemyśli czy wejść w sprawdzony od lat cupsell czy szukać nowych firm. Nic ci do tego. Wg mnie pomysł jest ważniejszy i lepiej w pewnej firmie zaczynać niż patrzeć tylko na stawki. Decyzja i tak będzie jego.
Zarabiam.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka