Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. (/Temat-Banners-app-Zarabiaj-na-odblokowywaniu-swojego-smartfona-158178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - DanielKępa - 13-10-2018 15:18

A o SPYWARE ktoś słyszał może? Smile


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 14-10-2018 02:08

Nie ma zakazu korzystania z paru smartfonów na raz. Możemy zainstalować aplikacje na dowolnej ilości telefonów Smile

Czekam z niecierpliwością na listopad aby się przekonać ile tak naprawdę można zarobić z struktury Smile

Snaggy
Banners app zarabia na umowach reklamowych z największymi firmami świata typu Calvin Clain czy Hugo boss
Poza tym FutureNet posiada nie jedno źródło dochodów i zawsze był wypłacalny.

DanielKępa
czy coś sugerujesz wspominając o spyware?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pwisniew - 14-10-2018 07:24

Na razie to jest różnie raz zlicza raz nie a czasami to się przywiesi.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - TheVizel - 14-10-2018 08:25

U mnie zalicza zawsze, nigdy się nie zawiesiło Tongue


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 14-10-2018 10:03

(14-10-2018 08:25)TheVizel napisał(a):  U mnie zalicza zawsze, nigdy się nie zawiesiło
Mnie czasem z apki wyrzuca i muszę się logować ponownie.
I mi tez zalicza, kwestia poczekania chwilę przed zamknięciem reklamy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - TestBiznesu.pl - 14-10-2018 17:05

Czyli mówiąc wprost.

Jan Kowalski ma 5 smartfonów. Na każdym instaluje apke i zakłada nowe konto. ogląda dziennie 5x 200 reklam i ma za 7 dni nie do 5 usd , a do 35 USD.

Wiem, że to zajmuje sporo czasu, ale istnieje taka możliwość. Nie ma nigdzie zakazów.

Co do tych reklam itp. Póki co na banners app są reklamy standardowe od firmy, nie ma innych. Były przez kilka dni reklamy innych reklamodawców, ale obecnie jest cisza, czuje, że w poniedziałek nie będzie 3.92 USD, a gdzieś ok 2.5 USD


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - furmanfurman - 15-10-2018 07:35

2.8$ za 1400 reklam


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - kolorpurpury - 15-10-2018 11:38

Dzielą zysk z kampanii reklamowych przez ilosc wyswietlen stad takie naliczenie. Z pewnoscia tez niektore reklamy sa bardziej wartosciowe od innych.
Jak na zarobek praktycznie za nic (a jest to najmniej pracochlonny sposob zarabiania jaki dotąd poznałem) to nie jest źle. Do tego 5 poziomowa struktura.


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 15-10-2018 11:53

Jak to jest że ja nie mam szczęścia do poleconych ?? Może że 2 razy udało mi się zebrać kilku ludzi ale nie dzialali zbyt długo ze mną

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - kolorpurpury - 15-10-2018 12:16

(15-10-2018 11:53)pajel9506 napisał(a):  Jak to jest że ja nie mam szczęścia do poleconych ?? Może że 2 razy udało mi się zebrać kilku ludzi ale nie dzialali zbyt długo ze mną

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Postaraj sie skupic na jakosci a nie na ilosci. Wytlumacz wszystko jak najlepiej poleconemu, pomoz mu zalozyc konto, wytlumacz jak ma wyplacic pieniadze itd.