Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. (/Temat-Banners-app-Zarabiaj-na-odblokowywaniu-swojego-smartfona-158178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Surowy123 - 10-10-2018 00:18

Wie ktoś dlaczego nie mogę się zalogować za pomocą danych z FutureNet? Ciągle pokazuje mi błąd "incorrect password", choć wprowadzane dane są prawidłowe, gdyż mogę się nimi zalogować na FutureNet.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Snaggy - 10-10-2018 12:58

Poszło z refa, automatyzuje dziś wieczorem zbieranie refków i zobaczymy co z tego będzie. Smile


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Fillipser143 - 10-10-2018 14:12

Aktualnie refy nic nie dają.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Snaggy - 10-10-2018 14:30

(10-10-2018 14:12)Fillipser143 napisał(a):  Aktualnie refy nic nie dają.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dlaczego? Przecież jest cała struktura, to o co chodzi?

Może po prostu nie używają Apki u ciebie? Czy to jakieś oficjalne info.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Konrath - 10-10-2018 14:41

Oficjalne stanowisko jest takie:

[Obrazek: Zrzut_ekranu_254.png]


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Snaggy - 10-10-2018 15:58

Brzmi to niezbyt ciekawie..
Zobaczymy w listopadzie.

W sumie jest to ogromna kasa przy duzej strukturze i przy takich procentach za samo przewijanie reklam, nie chce mi sie wierzyc, ze rzeczywiscie to bedzie tak jak ma to wygladac. Obym sie mylil.

Moglby ktos zanegowac to co napisalem?

Nie chodzi mi o ofensywe, tylko zeby wytlumaczyc mi na czym zarabiaja i za co wyplaca takie kwoty.



(10-10-2018 14:41)Konrath napisał(a):  Oficjalne stanowisko jest takie:

[Obrazek: Zrzut_ekranu_254.png]

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - TestBiznesu.pl - 13-10-2018 10:12

Co się stanie, gdy ludzie mający np. 3-4 smartfony zaczną instalować apki i zakładać na nich konta, czy firma ich zablokuje?

Nie widziałem nigdzie zakazu.

Ktoś coś?

Pytam z czystej ciekawości.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - korlim - 13-10-2018 10:44

wpływa na pracę telefonu ?


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - TestBiznesu.pl - 13-10-2018 12:11

zobacz, co napisałem. Chodzi mi o to, czy można np. posiadać 5 takich kont, każde na osobnym telefonie, bo to jest porównywalne z nowym użytkownikiem.

W Futurenet można mieć wiele kont, tylko w FAP nie wolno posiadać więcej, niż 1 konto.

Jak to jest w Banners App.

Mając 10 smartfonów i na każdym aplikacje banners app z kontem było by już ok. 50 USD tygodniowo.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 13-10-2018 12:46

(13-10-2018 10:44)korlim napisał(a):  wpływa na pracę telefonu ?
Nie, tylko dłużej się odblokowuje bo trzeba poczekać kilka sekund zanim się zamknie reklamę bo nie zaliczy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka