Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. (/Temat-Banners-app-Zarabiaj-na-odblokowywaniu-swojego-smartfona-158178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 18:40

Dokładnie. Nie słyszałem nigdy ,żeby ktoś ubił telefon blokując go i odblokowując. Ale tak jak mówię większego sensu to nie ma.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - rachman - 09-09-2018 18:44

Ubić może by ubił nawet tym sposobem ale musiałby to tak szybko robić że prędzej oczopląsu by dostał lub łapka by mu spuchła...


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Doorm - 09-09-2018 18:44

Miało być co tydzień podliczenie.... 8 października uzupełnią mi stan konta właśnie na apce się pokazało....


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 18:47

No tak jak napisałem :-) Jak sie ktoś uprze mocno to wszystko da się zrobić co normalnie się nie da. Nawet gdyby tak robił co kilka sekund przez 30 minut w co wątpie bo by mu się znudziło po kilku minutach Jerk2 to i tak nic raczej się nie stanie.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - xdax1 - 09-09-2018 18:51

Ok, dzięki Panowie za rozwianie moich wątpliwości Smile

(09-09-2018 18:38)pawlex napisał(a):  Co dalej nie zmienia sytuacji ,że telefon jest do tego zrobiony ,żeby go blokować i odblokowywać. W sumie to jest tylko podświetlenie ekranu lub jego wyłączenie. Nic się nie stanie od tego. Ale jeżeli chcesz to robić np przez kilka godzin ,żeby więcej $ nabić to nie ma sensu. Ponieważ max 5$ można na tydzień a czy te 5 $ nabijesz odblokowując go np 200x to jak odblokujesz go 5000x to nie nabijesz więcej niz 5$. Nie ma sensu więc robić to tylko po to Big Grin

Czyli nie muszę odblokowywać codziennie po 200x żeby mieć te $5?


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 18:53

Ile razy musisz go odblokowywać ,żeby uzbierać te 5$ w ciągu tygodnia to nie mam pojęcia. Tylko mówie ,że jeżeli by wystarczyło np łącznie 200 na te 5$ to jak go odblokujesz 400 to nie dostaniesz 10$. Więc robienie tego jak najwięcej nie ma sensu.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Doorm - 09-09-2018 19:02

Podejrzewam żeby dostać te 5$ to te 200 dziennie trzeba zaliczać


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 19:02

Może i masz rację. Nigdzie nie widziałem ,żeby była informacja ile dokładnie.


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 09-09-2018 19:26

To wszystko jest jeszcze nie wiadomym. Jest to nowy projekt, trochę cierpliwości do następnego weekendu i będziemy znać najważniejsze informacje

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Doorm - 09-09-2018 21:12

Nie mogę się doczekać he