Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. (/Temat-Banners-app-Zarabiaj-na-odblokowywaniu-swojego-smartfona-158178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 09-09-2018 15:24

Wejdź w dane osobowe, w zainteresowania wybierz wszystkie opcje, a w językach ustaw Polish i English. Jak wiadomo po ang będzie najwięcej reklam. Ja osobiście mam tyle tych banerów, że za każdym odblokowanie mam jest nowy

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Doorm - 09-09-2018 17:07

Może masz źle ustawiony baner ? Wejdź w opcję wyświetleń apki


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - xdax1 - 09-09-2018 18:01

Nie znam się, ale czy ktoś wie czy od częstego odblokowywania telefonu nie zepsuje się coś?


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 18:05

A co ma się zepsuć ? Big Grin


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 09-09-2018 18:07

Jeśli masz parę w łapie to w końcu go zmiażdżysz Big Grin

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - xdax1 - 09-09-2018 18:10

No nie wiem, ale ciągle wyłączanie i odblokowywanie (palcem na dodatek szybko idzie) mam nadzieję, że niczego złego nie spowoduje.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 18:12

Ale to masz zamiar co 5 sekund odblokowywać i blokować ekran ?. Nawet jeżeli tak to nie wiem jaki masz telefon i ile go masz ale przez ten okres już pewnie kilkanaście tys razy go blokowałeś i odblokowywałeś.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - xdax1 - 09-09-2018 18:30

(09-09-2018 18:12)pawlex napisał(a):  Ale to masz zamiar co 5 sekund odblokowywać i blokować ekran ?. Nawet jeżeli tak to nie wiem jaki masz telefon i ile go masz ale przez ten okres już pewnie kilkanaście tys razy go blokowałeś i odblokowywałeś.

Właśnie o to mi chodzi.
Tylko różnica jest taka, że te 5tys nabite nie było w takim czasie.


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pawlex - 09-09-2018 18:38

Co dalej nie zmienia sytuacji ,że telefon jest do tego zrobiony ,żeby go blokować i odblokowywać. W sumie to jest tylko podświetlenie ekranu lub jego wyłączenie. Nic się nie stanie od tego. Ale jeżeli chcesz to robić np przez kilka godzin ,żeby więcej $ nabić to nie ma sensu. Ponieważ max 5$ można na tydzień a czy te 5 $ nabijesz odblokowując go np 200x to jak odblokujesz go 5000x to nie nabijesz więcej niz 5$. Nie ma sensu więc robić to tylko po to Big Grin


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - rachman - 09-09-2018 18:38

Spowoduje tyle złego że dostaniesz zwyrodnienia stawu albo innej dolegliwości. Sprzęt mniej ucierpi niż Ty. Co najwyżej bateria szybciej padnie bo w systemie raczej nie powinno od samego odblokowywania się nic stać.