Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. (/Temat-Banners-app-Zarabiaj-na-odblokowywaniu-swojego-smartfona-158178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 17-10-2018 12:31

To teraz chociaż wiem dlaczego za 417 dostałem 1.16 a za 385 tylko 0.77

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 19-10-2018 11:07

Nowości w Banners app
Na początku listopada każdy ma dostać wyrównanie za cały październik z swojej struktury, która będzie już naliczać poprawnie co tydzień.

Po drugie na listopad w Banners app zostaje zniesiony limit reklam!

Nie oznacza to, że mniej będziemy zarabiać. Dalej bazowo możemy zarobić do 5$ tygodniowo.

Limit zostaje zniesiony z 200 do 150 reklam dziennie i możemy obejrzeć 15 reklam, na godzinę,
Ponieważ jak to tłumaczył Roman Ziemian, reklamodawcy nie są zainteresowani sztucznym oglądaniem reklam.

Życzę wszystkim powodzenia

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - mololel - 19-10-2018 16:12

Ja mam średnio około 25 na 200 przy dość intensywnym użytkowaniu telefonu czy tak powinno być?


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 19-10-2018 16:15

Gdy wyskakuje ci baner poczekaj 3 sekundy zanim go zamkniesz. Miałem podobnie gdy nie czekałem przed zamknięciem banera.

edit. Pomogło?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - JohnLu - 19-10-2018 19:50

Mam taki problem. Początkowo założyłem konto przez futurenet, ale wtedy nie mogłem zalogować się na Bannersapp, więc założyłem konto przez tą aplikację to teraz nie mogę wejść na futurenet. Dodatkowo przeczytałem potem, że za dwa konta grozi ban. Pisałem już do supportu i na ich fb, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Ktoś coś może doradzić w tej sprawie?


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 19-10-2018 19:54

Konto zalozone w FutureNet czy nawet przez bannersapp obowiązuje w całym systemie FutureNet
Jeśli są problemy z logowaniem to pomaga przywrócenie hasła co jest opisane kilka postów wyżej

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - JohnLu - 19-10-2018 20:43

Niestety przywrócenia hasła nie pomogła. Zostaje czekać na support


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - DeoRIP - 20-10-2018 14:06

Gdzie można wypłacić pieniądze z apki i jakie jest minimum do wypłaty?


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 20-10-2018 16:26

Zaloguj się na stronę fnwallet.com przy pomocy hasła z FutureNet. Najlepiej tam trzymaj środki na początek. Transfery są bardzo tanie, a przelew na giełdę CoinDeal jest b szybki i kosztuje parę groszy. Tutaj podrzucę reflinka Wink https://coindeal.com/ref/WRD
Brak minimalnej kwoty do wypłaty z tego co się orientuję, jeszcze nie wyplacalem z Banners app.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - TestBiznesu.pl - 22-10-2018 14:35

(20-10-2018 14:06)DeoRIP napisał(a):  Gdzie można wypłacić pieniądze z apki i jakie jest minimum do wypłaty?

Min. 20 USD do wypłaty Wink