Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. (/Temat-Banners-app-Zarabiaj-na-odblokowywaniu-swojego-smartfona-158178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 15-10-2018 12:21

Tak robię, problem w tym że szybciej jestem hejtowany aniżeli ktoś zapyta i wykaże chęć wejścia w biznes

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - kolorpurpury - 15-10-2018 12:30

Tak to już jest w zarabianiu przez internet. Jedni zarabiaja, inni probują a reszta hejtuje. Najtrudniejszy poczatek jak juz masz wyniki, ktore mozesz pokazac to coraz mniej ludzi hejtuje Smile


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Oski001 - 15-10-2018 23:01

Kojarzy ktoś, czy któryś emulator lub jakiś androidx86 ma opcję zablokowania/odblokowania ekranu?

Jeżeli faktycznie nie ma zakazu używania BA na paru urządzeniach, to byłby to niezły sposób... Big Grin


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - dawid1654 - 16-10-2018 17:50

Witam,

Posiada ktoś informację co zrobić jeśli danymi do logowania z futurenet nie mogę się zalogować? Wyskakuje, że złe haslo chociaż na 100% jest poprawne. Jak dam przypomnienie hasła to wyskakuje, że nie ma w bazie takiego adresu e-mail. Zarejestrować na nowo na dane z futurenet się nie da bo niby adres email i nazwa użytkownika zajęte. Założenie całkiem nowego konta nie wchodzi w grę gdyż na future ad pro mam wykupione adpacki.

Bardzo proszę o pomoc.


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 16-10-2018 17:59

Spróbuj zmienić hasło podobno pomaga, jeśli nie napisz na PW coś poradzimy

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - dawid1654 - 16-10-2018 18:01

próbowałem bo pisał ktoś kilka stron wcześniej, niestety nie pomogło ;/


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - Fillipser143 - 16-10-2018 18:22

Ja już odpuściłem apkę, mam 100 refów i mam nadzieję, że coś jednak zarobię. Odblokowywanie już się nie opłaca.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - kolorpurpury - 16-10-2018 23:33

Jeżeli ktoś traktuje apkę jako maszynkę do zarabiania i siedzi nad telefonem i go odblokowuje żehy nabić 200 to fakt - nie opłaca się.
Jeśli jednak ktoś ją po prostu ma i korzysta z telefonu tak jak zawsze i nie zwraca na to uwagi to moim zdaniem opcja spoko. Reklamy nie mają dźwięku, filmików, czasu oczekiwania ani nie trzeba w nie wchodzic. Nie sa uciazliwe wiec dodatkowe jedno klikniecie przy odblokowywaniu telefonu nie jest chyba jakims problemem. I na takiej zasadzie proponuję z niej korzystać i skupić się na przekazaniu tego poleconym. Jest 5 poziomów i robiąc trochę solidnej pracy ma początku może się okazać, że struktura się mocno rozrośnie po czasie.

Apka płaci realne pieniadze (takie oferuje rynek reklamy i kokosow za nic nie robienie moze tu oczekiwac tylko ignorant.) Za to ze wyswietla malo uciazliwy baner.

Nie trzeba nic inwestować, nie trzeba klikać, rozwiazywac captcha, ankiet, zadań, kupować kont premium i innych bajerów.
Nie trzeba też być mistrzem polecania. Wystarczy trochę systematycznej pracy i postawienie na jakość nie na ilość.

Nie sztuka jest znalezc poleconego, ktory wyrzuci apke po tygodniu bo nie wytlumaczysz mu jej dzialania, dlaczego tyle, dlaczego jeszcze nie wszystko dziala itp. I jak mozna te zyski zwiekszyc.
Znajdz 2 osoby tygodniowo ktore zrozumieja na czym to polega, znajdz dwie osoby, ktore beda chcialy znalezc 2 osoby tygodniowo i przekazac im cala wiedze.
Pomoz zalozyc konto na gieldzie zeby mogli wyplacic pieniadze.
Tutaj jestes nagradzany nie tylko za swoja prace ale tez za prace swoich poleconych, za prace poleconych poleconych i tak do 5 poziomu.

Liczac ze znajdziesz 5 osob ktore powtorza ten sam schemat i kazda z nich znajdzie po 5 osob ktorym to przekaze to do 5 poziomu masz w strukturze prawie 4000 osob. A dla jednej osoby jest to kwestia znalezienia przykladowo 5 osob ktore powtorza schemat.


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - pajel9506 - 17-10-2018 11:43

Tak na wypadek niespodzianki Wink

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: da87c3f0bd6d15088a8b00b03089a1b2.jpg]


Banners app - Zarabiaj na odblokowywaniu swojego smartfona. - giemza241 - 17-10-2018 12:26

Dzięki za ostrzeżenie
Dla pewności powiem chodzi o to, że jedna osoba nie może tworzyć multi kont np. na nowej przestrzeni czy emulatorach ale gdy np..
Masz liczną rodzinę to każda osoba z rodziny może się zarejestrować.

Co do ostatnich naliczen poniżej 5$ proszę spojrzeć[Obrazek: cfce2b809375c8630b5dfbb1abe1b64d.jpg]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka