Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zbudować "nieruszalne" fejk konta na Facebooku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zbudować "nieruszalne" fejk konta na Facebooku? (/Temat-Jak-zbudowac-nieruszalne-fejk-konta-na-Facebooku-158143)



Jak zbudować "nieruszalne" fejk konta na Facebooku? - Barcman - 06-09-2018 20:13

Hej,

To będzie mój pierwszy post, więc z góry przepraszam, jeżeli założyłem temat w nieodpowiednim dziale.

Jedną z moich metod generowania ruchu na stronie jest udostępnianie postów na grupach tematycznych. Nie jest to żaden spam, a treść rzeczywiście jest wartościowa dla użytkowników. Jednak czasami, gdy postowałem zbyt często, albo ktoś zgłosił mnie do Facebooka, miałem założoną blokadę na konto. Jedna trwała tydzień, inna kilka dni. Wszystkie pojawiły się w odstępie trzech miesięcy. Raz pojawiło się ostrzeżenie, że postuję za często i nie jest to naturalne zachowanie. Od tamtej pory staram się zachować co najmniej 5 minut przerwy, gdy dodaję post.

Podczas blokad konta próbowałem zakładać nowe i z nich kontynuować swoje działania, ale Facebook dosyć szybko orientował się w sprawie i nakładał blokady na kolejne konta na identyczny czas co na pierwsze konto.

Moje pytanie brzmi - w jaki sposób mam utworzyć nowe konta do udostępniania postów na grupach tak, żeby uniknąć kolejnych blokad?

Jakich narzędzi potrzebuję, jak powinienem postować i generalnie się zachowywać? Dodam, że nie łamałem polityki Facebooka, jedynie udostępniałem te posty.

Słyszałem, że niezbędne jest działanie z różnych IP, czyli jedno konto - jedno IP. Jakich programy polecacie do konkretnych technik i działań tak, żeby później wszystko grało jak najdłużej.

Będę wdzięczny za pomoc.


RE: Jak zbudować "nieruszalne" fejk konta na Facebooku? - Hoolig4n - 06-09-2018 22:38

(06-09-2018 20:13)Barcman napisał(a):  Słyszałem, że niezbędne jest działanie z różnych IP, czyli jedno konto - jedno IP.

To fakt, tak jest najbezpieczniej. Musisz jednak wiedzieć, że nie istnieje coś takiego jak "nieruszalne fake konto". Każde po pewnym czasie poleci. Jedno potrzyma dłużej, drugie krócej, ale finalnie i tak pójdzie ban Big Grin


RE: Jak zbudować "nieruszalne" fejk konta na Facebooku? - Barcman - 06-09-2018 23:20

(06-09-2018 22:38)Hoolig4n napisał(a):  
(06-09-2018 20:13)Barcman napisał(a):  Słyszałem, że niezbędne jest działanie z różnych IP, czyli jedno konto - jedno IP.

To fakt, tak jest najbezpieczniej. Musisz jednak wiedzieć, że nie istnieje coś takiego jak "nieruszalne fake konto". Każde po pewnym czasie poleci. Jedno potrzyma dłużej, drugie krócej, ale finalnie i tak pójdzie ban Big Grin

Domyślam się, że to hospicjum Big Grin Pytanie jak przedłużyć agonię, żeby pacjent żył jak najdłużej Big Grin