Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook ban za post na grupach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook ban za post na grupach (/Temat-Facebook-ban-za-post-na-grupach-158131)



Facebook ban za post na grupach - barteq121 - 06-09-2018 09:56

Witam!
Od dawna prowadzę sprzedaż na grupach Facebook , mam kilka konta , na każdym po około 20-30 innych grup i codziennie dodaję to samo ogłoszenie na wszystkie grupy. Kiedyś nie było z tym problemów ale od kilku dni zdarza się że dostaję bana od razu za pierwszy post. Próbowałem zmieniać treść ogłoszenia , zdjęcia , cenę i niestety to nie pomaga.Dodam jeszcze ,że jak tylko przy pierwszym ogłoszeniu na pierwszym koncie dostanę bana , to później na każdym koncie dzieje się tak samo. Wie ktos może czym to spowodowane i jak można to obejść ?


RE: Facebook ban za post na grupach - Lexiw - 06-09-2018 17:02

Spróbuj postować przez proxy


RE: Facebook ban za post na grupach - barteq121 - 06-09-2018 18:26

Próbowałem przez proxy i jest to samo, pierwszy post i od razu ban.


RE: Facebook ban za post na grupach - Hoolig4n - 06-09-2018 22:41

(06-09-2018 09:56)barteq121 napisał(a):  Witam!
Od dawna prowadzę sprzedaż na grupach Facebook , mam kilka konta , na każdym po około 20-30 innych grup i codziennie dodaję to samo ogłoszenie na wszystkie grupy. Kiedyś nie było z tym problemów ale od kilku dni zdarza się że dostaję bana od razu za pierwszy post. Próbowałem zmieniać treść ogłoszenia , zdjęcia , cenę i niestety to nie pomaga.Dodam jeszcze ,że jak tylko przy pierwszym ogłoszeniu na pierwszym koncie dostanę bana , to później na każdym koncie dzieje się tak samo. Wie ktos może czym to spowodowane i jak można to obejść ?

Zmieniaj IP, czyść ciasteczka i historię. W ogóle to może spróbuj za pomocą telefonu postować. Mi kiedyś ta metoda pomogła Big Grin


RE: Facebook ban za post na grupach - barteq121 - 06-09-2018 23:25

Odkryłem ,że bana dostaję tylko wtedy , gdy od publikacji poprzedniej serii postów , minęło mniej niż 24h.
Trochę mnie dziwi ,że nie ma problemu z dodaniem serii 30 postów w odstępie kilku minut, a następnego dnia ban za jeden post jeśli od poprzednich nie minęło 24h.


RE: Facebook ban za post na grupach - Hoolig4n - 07-09-2018 01:01

(06-09-2018 23:25)barteq121 napisał(a):  Odkryłem ,że bana dostaję tylko wtedy , gdy od publikacji poprzedniej serii postów , minęło mniej niż 24h.
Trochę mnie dziwi ,że nie ma problemu z dodaniem serii 30 postów w odstępie kilku minut, a następnego dnia ban za jeden post jeśli od poprzednich nie minęło 24h.

Może tak być, Facebook często lubi coś zmieniać Big Grin Dzięki też za wskazówkę, na pewno mi się przyda Big Grin


RE: Facebook ban za post na grupach - barteq121 - 30-09-2018 18:30

Mam kolejny problem z grupami. Obrałem strategię wrzucania postów na 30 grup z jednego konta, ale od jakiegoś czasu dostawałem bana po dodaniu w 15 -dodaję na wszystkie grupy jednocześnie- . Postanowiłem , więc zmienić strategię i dodawać do 15 grup , ale teraz dostaję bana po dodaniu do 7 grup. Ma ktoś moze jakieś pomysły ?


RE: Facebook ban za post na grupach - Zły_Szeląg - 30-09-2018 18:56

15 to za dużo. Ja dodaję maksymalnie 3 dziennie z jednego konta i nie ma żadnego problemu Smile


RE: Facebook ban za post na grupach - barteq121 - 30-09-2018 19:23

Od kwietnia wrzucałem po około 20-30 postów i nie było z tym problemu , dopiero od kilku dni te dziwne bany.
Ale skoro fb banuje mnie po dodaniu połowy postów , postanowiłem dołączyć do 15 fikcyjnych grup. Grupy do których dołączyłem w ostatnim czasie pojawiają się na końcu listy , więc ogłoszenia będą publikowane jako ostatnie. Dzięki temu bana powinienem dostać dopiero po opublikowania posta w 15 grupach na których mi zależy. Jutro dam znać czy plan się powiedzie , bo może się komuś przydać w przyszłości Wink