Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka sieć PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaka sieć PPA? (/Temat-Jaka-siec-PPA-158036)



Jaka sieć PPA? - azzaz - 03-09-2018 09:58

Cześć jaką polecacie sieć PPA? Zależy mi na szybkich wypłatach(najlepiej częściej niż raz w miesiącu), dobrych stawkach i częstych ofertach(może troszku utopia :/) Do tego chciałbym zrobić po wykonaniu ofert PPA automatyczne przekierowanie na ofertę CPA(już tą, którą zainteresowany jest odbiorca. PPA to byłaby taka ,,bramka" pomiędzy). Najbardziej zależy mi na ostatnim punkcie, chociaż miło by było jakby inne też się zgadzały. Zna ktoś?


RE: Jaka sieć PPA? - full2000 - 09-09-2018 11:19

siemanko a nie lepiej ppi zamiast ppa, ktore wydaje sie juz troche przestarzałe? Smile

jezeli zdecydujesz sie na ppi to polecam cinstaller (link do tematu), masz tam daily payments (dzienne wyplaty)

leady wpadają duzo latwiej, tyle ze nie masz tak wysokich stawek jak w ppa, wyplaty od $1, tak to wyglada


RE: Jaka sieć PPA? - azzaz - 09-09-2018 13:54

Dzięki, ale ja już mam gotowe wszystko, a PPI to zupełnie coś innego. W tej chwili zarobki lecą z smsów przed przekierowaniem na CPA i chciałbym to tylko zmienić na coś innego. Tak, żeby przed przejściem na właściwą stronę z Landing Paga wyskakiwały oferty, albo inny sposób zarobku przynajmniej zbliżony do tego co mam z smsa za 30 złotych.


RE: Jaka sieć PPA? - jestokejtu - 12-09-2018 22:54

Proponuję ogads. Pracowałem u nich sporo czasu. Nie narzekam. Chociaż już nic nie robię kesz dalej mi wpada sam z siebie. Pewnie przez to że waliłem cały czas xrumera.


RE: Jaka sieć PPA? - azzaz - 13-09-2018 22:25

Tutaj już ogarnąłem sposób na monetyzację i stronka zarabia, ale być może jednak PPI się u mnie pojawi w innym projekcie. Jest duża szansa na to tylko to z tego co wiem najpierw muszę nową stronę internetową zrobić zanim spróbuję się dostać do ogads czy cinstaler bo teraz sieci od zarabiania mają w zwyczaju odrzucać rejestrację jak ktoś nie ma tematycznej strony wcześniej(Ogads na pewno tak ma bo znajomy się rejestrował tam nie dawno i odrzucili). Trochę od końca robota, że najpierw tworzę stronę, a potem patrzę jak i co mogę promować, ale to teraz standard w internecie. Jeszcze kilka lat temu tak nie było.


RE: Jaka sieć PPA? - jestokejtu - 16-09-2018 07:35

Na ogads przy rejestracji wystarczy posciemniać i zawsze zaakceptują konto. Zawsze pomagałem znajomym i zawsze wypaliło