Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adres mail a facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Adres mail a facebook (/Temat-Adres-mail-a-facebook-158031)



Adres mail a facebook - chomik3 - 03-09-2018 08:49

Ostatnio jak próbowałem założyć konto na jakimś spam mailu to powiadomienia od Facebooka nie dochodziły. Zmiana przeglądarki, IP, jakieś wtyczki ukrywające dane nie pomagały.

Na początku obstawiałem, że domeny spam-maili są po prostu poblokowane przez facebooka. Podobnie miałem na https://10minutemail.pl/ - już praktycznie zrezygnowany zauważyłem opcje "https://10minutemail.pl/wlasny-adres" - gdzie można wpisać własny adres mail (tak jak to było na koszmailu kiedyś). Założyłem adres w postaci [email protected] i o dziwo mail doszedł po paru sekundach.

Ktoś miał jeszcze takie przygody z kontami FB? Ewentualnie co robicie jak nie dochodzi adres mail z potwierdzeniem?


RE: Adres mail a facebook - NapalonaOla16 - 03-09-2018 09:28

Klikam "wyślij ponownie email"


RE: Adres mail a facebook - chomik3 - 03-09-2018 10:22

(03-09-2018 09:28)NapalonaOla16 napisał(a):  Klikam "wyślij ponownie email"

W moim przypadku nie działało. Mogłem i 20 razy klikać a i tak nie dochodziło.


RE: Adres mail a facebook - NapalonaOla16 - 03-09-2018 10:29

Na niektóre fejkowe maile nie dochodzą wiadomości z fb. Mi zawsze dochodzi na 10minutemail.net


RE: Adres mail a facebook - chomik3 - 03-09-2018 11:00

No i właśnie też korzystałem z tego kiedyś. Na 10minutemail.pl też mi pierwszy mail nie doszedł, dopiero jak zrobiłem swój w formie imienazwisko to doszedł. Dlatego podejrzewam że facebook próbuje walczyć z takimi adresami złożonymi z losowych znaków.


RE: Adres mail a facebook - NapalonaOla16 - 03-09-2018 11:03

To nie ma kompletnie żadnego znaczenia, że są złożone z losowych znakow. Na stronce, która podałeś czyli .pl rzadko wymieniają adresy, a ta która ją podałem to wymieniają co każdorazowy ban na fb, spróbuj.


RE: Adres mail a facebook - Lexiw - 05-09-2018 07:54

Nie wiem w jakich ilościach te konta zakładasz, ale założenie jednego emaila to jest 30s roboty, którą można łatwo zautomatyzować.
Mi by było szkoda czasu na takie główkowanie, ale Twój wybór Smile

Ja ogólnie jeszcze nie miałem przypadku, żeby email od facebooka mi nie doszedł, ale nie korzystałem z tymczasowych adresów.


RE: Adres mail a facebook - chomik3 - 05-09-2018 12:05

No czasami ilości hurtowe. Założenie konta na jakiejś interii to 30 sekund, w dodatku potem nic nie idzie znaleźć bo wysyłają po kilka reklam dziennie. A tak to wpisujesz jaki chcesz adres i masz gotowe. Jest więc to jeszcze bardziej proste niż zakładanie hurtem kont mailowych


RE: Adres mail a facebook - binek33 - 05-09-2018 18:22

10minutemail.pl używam i wszystko dochodzi