Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
temat do usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: temat do usunięcia (/Temat-temat-do-usuniecia-157999)



temat do usunięcia - kacperh - 31-08-2018 17:51

Temat do usuniecia


RE: Paypal/podatki - rachman - 31-08-2018 18:01

Na paypal ma Ci ktoś wejść? Fiskus to chyba wysyła raczej zapytania czy taki a taki ma konto (czy to paypal czy bank czy inne procesory) i ewentualnie o historię transakcji czy coś w tą mańkę...
Jeśli będziesz miał przelewy z pp na konto to nawet jak nie powiesz sam to pewnie wychwycą w przelewach że masz tam konto.
Można by zrzucać z pp na konto małymi kwotami ale co to daje? Mniejsze ryzyko zwrócenia uwagi może ale obowiązek rozliczania powstał już jak kasa wpłynęła Ci na pp.
No tyle wiem i tyle mogę nie tyle podpowiedzieć co zwrócić uwagę.

"aby nie było to praktycznie do wyśledzenia"
Sposoby może i są jakieś ale ja takowych nie znam, poza tym weź pod uwagę że podawanie publicznie takich informacji to proszenie się o kłopoty. Jak Sex fiskus... ? Jakby "pewne" i do tego legalne sposoby były znane to by księgowi i radcy prawni byliby zbędni Big Grin


temat do usunięcia - kacperh - 31-08-2018 18:27

Dzięki za odpowiedz


RE: Paypal/podatki - twardy - 31-08-2018 18:38

Ale Ty kase powinienes opodatkowac w momencie jak dostales kase na paypala. Wydaje mi sie, ze w razie kontroli beda pytac o jakis wyciag z konta paypal - przelewy na konto moga ich nie interesowac, jakby nie bylo mogles np tylko polowe przelewac.


temat do usunięcia - kacperh - 31-08-2018 18:50

Do usuniecia


RE: Paypal/podatki - twardy - 31-08-2018 19:09

Czynny zal.


temat do usunięcia - MaLiN - 20-11-2018 11:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.