Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro Smart opinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro Smart opinie? (/Temat-Allegro-Smart-opinie-157997)

Strony: 1 2 3


RE: Allegro Smart opinie? - aero2 - 09-09-2018 20:38

Ja nie zamierzam tego kupować, ponieważ i bez darmowej przesyłki, znajdę coś tanio z dostawą, tylko trzeba dobrze szukać.Smile


RE: Allegro Smart opinie? - TakieŻycie - 09-09-2018 21:11

Z allegro nie korzystam za często jednak według mnie wszystko tutaj zależy od konkretnego przypadku dla jednych może to być super oferta i oszczędność zaś dla drugich kompletne wyrzucenie pieniędzy w błoto dobrze że taka opcja jest nie jest ona przymusowa kto uzna że mu się opłaca ten kupi kto stwierdzi że nie to nie kupi - proste dlatego też uważam że dobrze ze takie coś jest ale twórcy powinni jaśniej informować potencjalnego klienta o takich warunkach i wymaganiach tej funkcji żeby w przyszłości nie było nie domowien i zażaleń do allegro jakie są teraz Wink


RE: Allegro Smart opinie? - szykiryki - 10-09-2018 07:07

Nie skorzystam.
Jak zamawiam drobnicę, to biore zawsze paczkomat albo odbiór na stacji Orlenu (paczka48)- bardzo łatwo znaleźć sprzedawców konkretnego produktu, którzy oferują te metody przesyłki za darmo.
W 80% moich zakupów korzystam jednak z kuriera, więc allegro smart mija się dla mnie z celem.


RE: Allegro Smart opinie? - paula2017 - 10-09-2018 11:03

Mogli jeszcze większe reklamy porobić...


RE: Allegro Smart opinie? - ziemniakburak999 - 25-10-2018 09:32

Ja używam i się opłaca z tym, że dużo kupuje na allegro


Allegro Smart opinie? - edek99 - 25-10-2018 15:33

Nie skorzystam raczej, chociaż dość sporo rzeczy zamawiam ale mało kiedy jest jakaś opcja smart


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Allegro Smart opinie? - kokos765 - 28-10-2018 18:38

Ja korzystam i jakoś stratnie nie wychodzę Tongue
Porównując ceny z cenami w sklepach poza serwisem allegro doliczając wysyłkę za kazdym razem wychodzi mi wysyłka drożej Smile Z tym ,że u mnie na allegro średni zakup co 1-2dni Tongue


RE: Allegro Smart opinie? - buciu52 - 29-10-2018 14:59

Dużo zamawiam, korzystam i jestem na plus Smile


RE: Allegro Smart opinie? - Pogo157 - 08-11-2018 13:58

Obecnie dali ofertę 8,99zł miesięcznie bez limitu dostaw, taki abonament. W sumie jeżeli ktoś dużo drobnicy kupuje to może się opłacać, zwłaszcza przed świętami Smile


RE: Allegro Smart opinie? - pwisniew - 09-11-2018 22:04

Jak się kupuje dużo to się opłaca, mniej niekoniecznie Smile