Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy auto poster grup Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Darmowy auto poster grup Facebook (/Temat-Darmowy-auto-poster-grup-Facebook-157990)



Darmowy auto poster grup Facebook - aero2 - 31-08-2018 08:20

Witam.

Szukam darmowego auto postera grup Facebook który wyśle samo zdjęcie w poście delay 1 najlepiej żeby tak można było na 100 grup albo więcej jednorazowo ktoś coś zna sprawdzonego?


RE: Darmowy auto poster grup Facebook - EfectiveWork - 31-08-2018 10:59

A istnieją dobre i darmowe ? Nie wydaję mi się chociaż niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę.


RE: Darmowy auto poster grup Facebook - Zły_Szeląg - 31-08-2018 11:19

Doświadczenie mówi mi, że więcej niż 5 takich samych postów z jednego konta i już duże ryzyko blokady. Więc musiałbyś szukać czegoś gdzie dodajesz dane wielu kont i ustawiasz ile wpisów z jednego. Według mnie nie ma opcji żeby było coś takiego za darmo Smile


RE: Darmowy auto poster grup Facebook - Patryksr1 - 05-09-2018 07:14

Panowie nawiązując do tematu, wstawianie takich samych postów do grup robicie jakieś przerwy między wklejaniem takich postów? Zauważyliście że jest jakiś limit później blokują? Ja mam taki problem wstawię około 10-15 postów czekam godzinkę kolejne 10-15 i po nocy loguje się na konto i weryfikacja zdjęciowa..


RE: Darmowy auto poster grup Facebook - Lexiw - 05-09-2018 07:50

(05-09-2018 07:14)Patryksr1 napisał(a):  Panowie nawiązując do tematu, wstawianie takich samych postów do grup robicie jakieś przerwy między wklejaniem takich postów? Zauważyliście że jest jakiś limit później blokują? Ja mam taki problem wstawię około 10-15 postów czekam godzinkę kolejne 10-15 i po nocy loguje się na konto i weryfikacja zdjęciowa..

Nie wklejaj takich samych postów.

Ogólnie to jest temat rzeka i czynników odpowiadających za to jest zbyt dużo, by jednoznacznie stwierdzić co jest problemem.


RE: Darmowy auto poster grup Facebook - binek33 - 05-09-2018 18:25

Wklejenie tych samych postów = weryfikacja