Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usd/try - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Usd/try (/Temat-Usd-try-157976)



Usd/try - aligi - 30-08-2018 11:46

Hej. Co myslicie o tej parze? Czy cena osiagnie szczyt poprzedniego duzego wybicia? U mnie w mt4 spread skacze od 300-700. Oplaca sie inwestowac przy takim spreadzie na dluzsza inwestycje?


RE: Usd/try - Resick - 30-08-2018 12:53

Max dźwignia 1:5 inaczej po ptakach,bo Cie wykosi na zwiększonym spreadzie.Przy nowym high spread będzie na pewno rozszerzony bo będzie panika.


RE: Usd/try - Zaperr44 - 31-08-2018 19:09

Na takich egzotykach nie ma co szaleć na dźwigni, ja się cieszyłem bo zrobiłem 400% w jeden dzień na usd/zar a potem prze*ebałem całe depo.


RE: Usd/try - MOneMartin - 12-09-2018 20:18

Sądząc po tym co się dzieje to 'prawodopodobnie' przebije. Tylko już trochę po ptakach, najlepszy ruch to ten, który już się odbył. Jeżeli miałbyś otworzyć długą pozycję to pamiętaj o swapie, który zje Ci sporo nerwów i zysków na takiej parze.
W drugą stronę można otworzyć na spadek - korektę ruchu i złapanie zysków z dobrym dodatnim swapem, lecz patrząc na parę to ciągle rośnie :-)