Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) (/Temat-Prolongata-waznosci-domeny-za-0-zl-w-az-pl-przedluzenie-waznosci-157955)



Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - Krzyszto96 - 28-08-2018 20:00

Hejka,

Mam drobne pytanie. W październiku i listopadzie ubiegłego roku wykupiłem dwie domeny .pl w promocji "domena za 0 zł na rok" w az.pl. Obecnie nie korzystam z tych domen i nie chcę przedłużać okresu abonamentowego o kolejny rok. Przyznaję się, że przy rejestracji nie przeczytałem regulaminu...moja wina. Przeczytałem go teraz i nie rozwiewa on moich wątpliwości.
Link do regulaminu: https://static.az.pl/documents/Regulamin-promocji-7-domen-pl-za-0zl-2017-07.pdf. Podejrzewam, że to jest ten tyczący się moich domen(promocji na darmowe domeny jest wiele, co wiąże się z powstawaniem kolejnych regulaminów), gdyż widnieje najwcześniej przed dniem 15.10.2018(dniem kiedy zakupiłem pierwszą domenę). Zresztą czytałem kilka innych regulaminów dotyczących promocji domen za 0 zł i niczym one się nie różnią, może szatą graficzną.
§8 mówi Nam, że zobowiązujemy się do prolongaty(Prolongata – przedłużenie terminu ważności) ważności domeny na kolejny okres abonamentowy. Dziwne jest to, że w regulaminie nie ma opisanej sytuacji co gdy opłaty za kolejny okres abonamentowy nie uiścimy. Jak zapłacę to jest ok, a jak nie to nawet nie wiem co mnie spotka?
Z tego co wyczytałem na forach podobno nie ma obowiązku przedłużania takich domen.

Czy ktoś z Was spotkał się może z taką sytuacją? Posiadał taką domenę? Znał kogoś kto posiadał?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,


RE: Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - xmaniek6 - 28-08-2018 20:20

Nieopłacenie domeny przed zakończeniem okresu ważności powoduje zablokowanie jej działania i przejście domeny w status "do usunięcia".
Spokojnie nic ci się nie stanie , nie przyjdą do ciebie 2 gości i nie będą ci grozili , abyś zapłacił za to beka


RE: Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - MrSlasher - 29-08-2018 03:21

Mi wysłali jedynie fakturę do opłacenia, ale olałem to i jest spokój. Po jakimś tam krótkim czasie można je znowu kupić.


RE: Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - mikiniki - 29-08-2018 05:55

Nic nie Ci nie zrobią, spokojnie.


Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - DzejkobPL - 29-08-2018 06:12

Nic nie musisz płacić. Jakby Ci przyszła faktura pro forma od nich to np. możesz się ją podetrzeć bez żadnych konsekwencji.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka


RE: Prolongata ważności domeny za 0 zł w az.pl(przedłużenie ważności) - Krzyszto96 - 30-08-2018 20:14

Dzięki Panowie za pomoc Smile