Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prace edytorskie przy serwisach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Prace edytorskie przy serwisach (/Temat-Prace-edytorskie-przy-serwisach-157920)



Prace edytorskie przy serwisach - chomik3 - 27-08-2018 12:48

Poszukuje osób które zajmą się uzupełnianiem treści na kilku stronach.

1. Dodawanie grafik.
Grafiki zapewniam, podsyłam gotową paczkę z grafikami posortowanymi po kategoriach. Zadaniem osoby będzie dodanie grafik do odpowiednich działów oraz pisanie krótkich opisów co jest na danym zdjęciu + wpisanie tagów związanych z grafiką.

2. Dodawanie bajek dla dzieci.
Sprawa niezwykle prosta. Szukanie po youtube linków do odcinków bajek i dodawanie ich do odpowiednich kategorii (krecik, wilk i zająć itd)

3. Dodawanie tapet
W panelu mam narzędzie do pobierania tapet z innego serwisu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe po angielsku by pobrać listę tapet. Potem wystarczy je nazwać, opisać, dodać tagi, wybrać kategorie. Można robić paczkami po np 20 sztuk.


Zapłata przez PP/Skrill/przelew

Zainteresowani pisać na PW lub zostawić komenta.


RE: Prace edytorskie przy serwisach - nunek07 - 27-08-2018 16:55

Poproszę o wiadomość Smile Jak opłacalny temat, to myślę, że się dogadamy.


RE: Prace edytorskie przy serwisach - tjt1 - 27-08-2018 20:27

Jestem zainteresowany. Wysyłałem PW.


RE: Prace edytorskie przy serwisach - przemoprzemek4 - 29-08-2018 19:17

Jestem zainteresowany, zapraszam na PW Smile


Prace edytorskie przy serwisach - Majka - 11-04-2019 08:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.