Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik (/Temat-Zarabiam-milion-idac-pod-prad-Blackout-dziennik-157903)



Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - Blackout - 26-08-2018 15:57

Cześć!

-Wstęp-
Pewnie nikt z was mnie nie zna i w sumie się nie dziwie, jest to mój pierwszy post na forum, ale nie pierwsza wizyta. Przeglądam forum od dobrych 2 lat czytając poradniki, dzienniki i coraz to nowsze sposoby zarabiania. Sam z zarabianiem przez internet nie mam zbyt dużo doświadczenia z powodu mojego wieku, obecnie mam 15 lat i rodzice nie za bardzo są chętni i nie wierzą w dolary z internetu, które jak oni uważają są fejkowe. Gdy pisze ten post w głowie mam pustkę jak zacząć swoją przygodę z zarabianiem i może też dlatego piszę ten dziennik, głęboko wierzę, że mój dziennik jako jeden z nie wielu przetrwa dłużej niż 3 miesiące i będzie inspiracją dla innych aby zacząć zarabiać.

-O mnie-
Jak wspomniałem, mam 15 lat, rocznikowo 16, a wiedza dotycząca zarabiania pochodzi tylko z tego forum. Skończyłem gimnazjum z dobrymi wynikami i właśnie 3 września wybieram się do liceum na profil ekonomiczno-prawniczy. Nie ukrywam, że ekonomia jest moją zajawką. Przeczytałem wiele książek na temat ekonomi poczynająć od klasyka "Bogaty ojciec, Biedny ojciec" poprzez tytułowy "Jak zarobić milion idąc pod prąd" kończąc na "Fastlane milionera". Mimo mojego gimbusowskiego wieku jestem w miarę dojrzały i wiem, że chcę być kimś w życiu. W wolnym czasie uprawiam kalistenikę, liczę, że za rok może 2 wystartuję w jakichś zawodach. Planuję też założyć kanał o tej tematyce na YT ale do tego potrzebuję doświadczenia i umiejętność bo utrzymanie holda w Front Leverze przez 3 sekund nie jest powalającym doczynieniem haha. Poza tym czytam książki, obecnie czytam książki o rozwoju osobistym, nie jarają mnie Harry Pottery czy inne Hobbity Wink

-Dziennik-
Dziennik będzie prowadzony nieregularnie, większe aktualizacje będę opisywał gdy będę miał o czym pisać. Niestety, około 2 tygodnie temu mój 7 letni PC wyzionął ducha, czasami pożyczam laptopa od dziadka, ale wiadomo nie mogę go mieć u siebie 24/7. Na razie moimi zródłami dochodu będzie serwis MyPay. Wiem, że to nie jest nic wielkiego ale tak jak mówię, nie mam obecnie komputera. Drugim zródłem dochodu jest praca w firmie u ojca. Mam dobrą stawkę jutro powinna być wypłata, którą myślę, że będę mógł dodać do celu, a jaki będzie cel? Kupno nowego komputera, nie chodzi mi o coś wielkiego, mam w planach kupno komputera za max 2,5k, nie potrzebuję obecnie czegoś lepszego.

Dziennik zaaktualizuję dzisiejszego wieczoru gdy będę wiedział już jak chcę go prowadzić oraz co będę robił. Możecie napisać mi jakieś tipy, podpowiedzi jestem żądny wiedzy Big Grin
P.S. Jeżeli ktoś szuka kolorowego dziennika pełnego obrazków i motywacyjnych tekstów to raczej tutaj go nie znajdzie hahah Big Grin

Widzimy się wieczorem czyli w sumie za 4-5h Wink


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - domi11997 - 26-08-2018 16:00

Powidzenia i wytrwalosci!


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - Tonn - 26-08-2018 16:02

Życzę powodzenia i wytrwałości.
Będę obserwowała Smile


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - patttson - 26-08-2018 16:13

Jakbys mial jakies pytania, to mozesz podbic na gg (profil), w sumie zaczynalismy w tym samym wieku xD


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - Hybrid1990 - 26-08-2018 16:52

http://zarabiam.com/User-Fr0shArczi-114384

Po kiego założyłeś nowe konto?


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - paweldelrey - 26-08-2018 18:20

Powodzenia


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - hortex - 26-08-2018 18:23

Powodzenia, będę zaglądał! Smile


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - matii1111 - 26-08-2018 19:29

Jeżeli przez najbliższe 3 lata będziesz ciężko pracował w sieci, to na 18 będziesz mógł kupić sobie nawet dobrej klasy samochód Smile
Też miałem tyle lat jak Ty, gdy zaczynałem.


RE: Zarabiam milion idąc pod prąd - Blackout dziennik - Hybrid1990 - 26-08-2018 20:25

Blackout ---> ban
Fr0shArczi ---> zaznaj mej łaski: zamiast bana, tylko +50% za założenie nowego konta bez wiedzy i zgody administracji.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.