Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam (/Temat-Forumowy-konkurs-wygraj-Forum-Gold-klucz-do-gry-i-doladowanie-Steam-157884)

Strony: 1 2 3


Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - Hybrid1990 - 25-08-2018 13:23

ZASADY KONKURSU:

1. W konkursie mogą brać udział tylko ci użytkownicy, którzy mają co najmniej 2 tygodnie spędzonego czasu online na forum (w chwili napisania posta w tym temacie). https://bit.ly/2Mi8ajS

2. Należy podać jedną najgorszą/najgłupszą grę, w jaką grałeś/aś.
Nieobowiązkowe, ale mile widziane, jest krótkie uzasadnienie, dlaczego uważasz za taką tą grę.
1 user = 1 post.

3. Zgłaszać do konkursu można się do 09.09.2018, do godziny 18:00 włącznie, niedługo po tej godzinie odbędzie się losowanie poprzez stronę losowe.pl, gdzie wylosuję trzech zwycięzców. Numerkami konkursowymi będą numery postów, więc nie musicie pisać własnych. Jeśli wylosowany numer należeć będzie do konkursowicza, którego post będzie niezgodny z zasadami konkursu, pod uwagę będzie brany następny w kolejności numerek.

4. Nagrody:
Pierwszy wylosowany numerek:
100 FG
Ultra Street Fighter IV (klucz Steam)
Doładowanie Steam 20 zł

Drugi wylosowany numerek:
100 FG
Trials Fusion (klucz Uplay)
Doładowanie Steam 20 zł

Trzeci wylosowany numerek:
100 FG
Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts (klucz Steam)
Doładowanie Steam 20 zł



RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - xdax1 - 25-08-2018 14:27

Wolf Simulator


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - twardy - 25-08-2018 14:34

Shower with your dad simulator... wyjasnienie raczej niepotrzebne Lol


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - Sahya - 25-08-2018 14:37

Hołd the button


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - Captain - 25-08-2018 14:51

Gloria Victis. Zaznaczam, że było to w czasach świeżo uruchomionego Early Access. Teraz pewnie sytuacja w grze jest dużo lepsza.
Wyglądało to tak: Wchodzę do gry, kreator postaci, tworze postać, rozdaje punkty statystyk, klikam gotowe. Utworzyły się dwie postacie, w dodatku żadna z nich nie miała wyglądu ani statystyk takich jakie ustawiłem...
Potem wchodze do gry, nie chce się załadowac. Dziękuje, klikam zwrot pieniędzy, po krótkim czasie dostaje, koniec przygody.


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - piotrgk4 - 25-08-2018 14:52

Hunt Down The Freeman - Wystarczy wpisać w google. Grając w nią czułem się mocno wyr*chany przez twórce


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - Zaperr44 - 25-08-2018 15:00

Harvester - gry nie da się opisać w słowach bo to za mało, trzeba zagrać


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - EfectiveWork - 25-08-2018 19:51

do usunięcia


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - prorex3h7 - 25-08-2018 21:10

Cat Mario :<


RE: Forumowy konkurs - wygraj Forum Gold, klucz do gry i doładowanie Steam - buciu52 - 25-08-2018 21:24

Dawno temu z masochistyczną przyjemnością zagrywałem się w różnorakie kaszanki Wink Byłem "fanem" gier od Team6 Jerk2 Najgorsza gra w jaką grałem to FlatOut 3, istne zbesztanie solidnej gry wyścigowej Undecided