Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? (/Temat-Jak-zdobyc-ruch-na-strone-z-pobieraniem-157866)



Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - iPlusOfficial - 23-08-2018 23:58

Siema, mam taką rozkminę jak i skąd zdobyć ruch na stronę/bloga z PPI. Tematyka gry lub filmy. Hosting mam, domenę mogę kupić jaką trzeba, problemu ze stworzeniem strony nie mam. Jakieś protipy?


RE: Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - thomasward - 24-08-2018 00:45

SEO, ruch z Facebooka i portali społecznościowych, filmy na Youtube


Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - KubenQ - 25-08-2018 02:28

Szukasz niszowego gry ktora zostala wydana lub nowo zaktualizowana nagrywasz filmik na yt dajesz dobry opis tytul i tagi kupisz 1000 hr views i dajesz przekierowanie na twojego bloga ze z tamtad mozna pobrac bez reklam za darmo

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - Kozisoft1 - 25-08-2018 11:07

"kupisz 1000 hr " a gdzie ja mogę je kupić?


RE: Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - EfectiveWork - 25-08-2018 11:08

Pytanie ogień ! Smile

Nie jest problemem znalezienie/wymyślenie niszy, problemem jest zdobycie dobrej jakości ruchu Smile Oczywiście można działać na socialach, marketing szeptany, miejscówki lub najzwyczajniej w świecie pozycjonowanie, które daje najlepsze w perspektywie czasu zarobki. Zastanów się, przeanalizuj, przemyśl Smile Na forum znajdziesz mnóstwo cennych rad i informacji Smile


RE: Jak zdobyć ruch na stronę z pobieraniem? - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 11:17

Youtube, seo, facebook oraz inne portale społecznościowe Big Grin