Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kopalnia Mining Express - 200% gwarantowane w kontrakcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: kopalnia Mining Express - 200% gwarantowane w kontrakcie (/Temat-kopalnia-Mining-Express-200-gwarantowane-w-kontrakcie-157805)



kopalnia Mining Express - 200% gwarantowane w kontrakcie - rafi213 - 19-08-2018 20:43

[Obrazek: 371389682_qewwxps.jpg]
Mining Express oferuje kontrakty na kupno mocy obliczeniowej.

Dlaczego zdecydowałem się na współpracę akurat z tą firmą ?

Projekt przygotowywany od 12 miesięcy,z planami na kilkuletnią działalność.

Najlepszy plan marketingowy wśród znanych mi firm oferujących kupno mocy obliczeniowej szczególnie dla osób nie zainteresowanych dalszą rekomendacją:
- Kontrakt ważny do momentu wypracowania 200% w BTC czyli wpłacasz np. 0.15 btc wypłacasz łącznie 0.30 btc. Najlepszy moment na kupno mocy obliczeniowej przy jeszcze tanim kursie BTC, a perspektywa dużych wzrostów cen kyptowalut co by tu nie mówić w najbliższej przyszłości jest bardzo duża;

- Transparentni właściciele – Aleksiej Kolesnik i Mykola Maksymiv, CEO Mining Express jest Kazy Fuziyama - w planach wypuszczenie własnej autorskiej kryptowaluty a co za tym idzie każdy stanie się tak jakby udziałowcem;

- Realnie stojąca i działająca kopalnia na chwilę obecną posiada ok. 12 000 koparek rozmieszczonych na powierzchni 67000 m2. Do końca bieżącego roku ilość urządzeń ma być co najmniej podwojona – wydobywających zarówno BTC jak i Altcoin, koszt inwestycji 3 wspólników to ponad 15 mln $;

- Bardzo dobra lokalizacja niedaleko Kijowa miejscowości Kirvograd – koszt prądu to około 11 gr za KWh

- lokalizacja kopalni potwierdzona osobiście przez kilka osób z Polski, część z nich znam osobiście od kilku już lat. Kolejna wycieczka do kopalni planowana jest na połowę września.
[Obrazek: 371698752_qewwxhn.jpg]

Plany inwestycyjne:
-Beginner 100$
-Standard 500$
-Professional 1200$
-Master 20.000$


Prowizje:
-Standard: 5%
-Professional 6%
-Master 7%


Plan Kariery w Mining Express posiada 4 Bonusy gwarantujące pasywny dochód z raz wykonanej pracy lub z raz dokonanej inwestycji!:
- DIRECT BONUS
- INDIRECT BONUS
- MEGA MATCHING
- RESIDUAL BONUS
- BINARY BONUS

Zdobycie kwalifikacji Diament (10 osób bezpośrednio na min. pakiet standard) uprawnia do nagrody - 3% z miningu firmy do podziału na wszystkie osoby mające tą kwalifikacje.

UWAGA: Plan za 100$ nie oferuje żadnej możliwości zarabiania prowizji za budowę zespołu ani z binarki. Z racji tego że robiąc upgrade na wyższy pakiet np. za 500$ nie dopłacamy też różnicy tylko pełną kwotę , plan za 100$ jest nie zbyt opłacalny. Najkorzystniej wychodzą plany za 500$ i za 1200$.

Ja wykupiłem plan professional za 1200$

[Obrazek: 1200jpg_qewwxhr.jpg]

Oczywiście w zamian za rejestrację z reflinka oferuję pełne wsparcie (2 liderów z Polski wprowadzających ten biznes znam osobiście) stronę wizytówkową, dostep do zamknietych grup na FB gdzie najszybciej przekazywane są najnowsze informację .


Czysty link: https://backoffice.miningexpress.com/register Sad
Mój reflink: https://backoffice.miningexpress.com/sponsor/rafi2132