Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik/nisza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik/nisza (/Temat-Poradnik-nisza-157781)



Poradnik/nisza - Retri - 18-08-2018 08:18

1.Nazwa przedmiotu : witam mam na sprzedaż niszę z Grami
2.Opis przedmiotu :,
Ja oferuje cos na wzór wideo kursu na zywo (skype lub inny komunikator) pokazuje krok po kroku jak legalnie kupic klucz steam za ulamek ceny. Równiez oferuje kontakt do moich dostawców (Platnosci za klucze normalnie w legalnym sklepie internetowym sie robi) którzy oferuja dodatkowe znizki dla stalych klientów. Kupuje tak od ponad 10 lat.
Taki klucz mozesz dodac do nowego konta i takie konto nie posiada zadnych blokad regionalnych wiec mozesz handlowac na calym swiecie. Ludzie sprzedaja tez w ten sposób dostepu do konta steam gdzie jedno konto sprzedaja nawet setka osób i generuja bardzo duze zyski. Mozna tez same klucze sprzedawac ja nie wnikam kto i jak swój biznes chce prowadzic.
Na allegro bylem bezkonkurencyjny i wielu sprzedawców ode mnie kupowalo wlasnie taniej. Teraz przenosze sie na zupelnie inny rynek i moja wiedze,porady i co najwazniejsze dostawców chce sprzedac.
Cena kursu to 300zl i zwraca sie to bardzo szybko.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : priv forum
5.Cena : 300zl
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew PayPal


RE: Poradnik/nisza - Hybrid1990 - 18-08-2018 08:30

Tematy sprzedaży poradników i nisz zakładamy w tym dziale:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-i-Nisze-392
Zapoznaj się z regulaminem działu, przed założeniem tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.