Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się dorobić na telefonie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Czy da się dorobić na telefonie? (/Temat-Czy-da-sie-dorobic-na-telefonie-157746)

Strony: 1 2


Czy da się dorobić na telefonie? - grzybu77 - 16-08-2018 05:34

Cześć jako że często korzystam z telefonu zacząłem się ostatnio zastanawiać czy jest możliwość dorobienia sobie na telefonie gdzieś 50/100/200 zł maks np. skali miesiąca i jak tak to jakie są sposoby?


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - swiezak24 - 16-08-2018 08:02

Cześć, są różne aplikacje, które pozwalają zarabiać na telefonie, głównie poprzez działania społecznościowe, foliowy, etc aczkolwiek z tego co się orientuję to są to bardzo niskie kwoty. Mam pewien pomysł na taką aplikację mobilną do zarabiania za pośrednictwem smartfona, jak narazie rozmawiam z potencjalnymi inwestorami takiej apki, także być może niebawem coś takiego stworzę Smile

Pozdrawiam

EDIT:
followy - sorry za słownik Smile


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - tomek7912 - 16-08-2018 08:33

Ankiety się na telefonie przyjemnie robi.


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - grzybu77 - 16-08-2018 09:54

Czyli zarobek znikomy raczej a np. jakiś copywriting? A te ankiety to jest jakaś aplikacja czy po prostu na telefonie przez internet się to robi ?

Mam nadzieję że uda Ci się z tą aplikacją:-)


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 11:46

Spróbuj zacząć może od ankiet na telefonie


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - binek33 - 16-09-2018 11:53

Potwierdzam ankiety na dobry początek.


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - marek_____ - 16-09-2018 22:26

Pytasz o copywriting, więc potwierdzam, że przy odpowiedniej dozie samozaparcia da się pisać teksty na telefonie na przykład na textbookers. Sam to z rzadka robiłem, ale musisz się przygotować na to, że taki tekst pisze się kilka razy dłużej niż na normalnej klawiaturze, a stawki w serwisie nie powalają delikatnie mówiąc. W każdym razie technicznie jest to jak najbardziej możliwe, ale takiego przykładowego precla 1000zzs za 1zł z hakiem piszesz z 20 minut, co jest męczące.


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - elmadzi199 - 19-09-2018 08:32

Z tego co widziałem jest możliwość zarabiania na reklamach związanych na odblokowywaniu telefonu. 200 na dzień . Zarobek niski ale bo w skali miesiąca 20$ ale zawsze to do przodu za czynność która wykonujemy i tak w życiu .


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - pawlosek - 20-09-2018 19:25

"Czy da się dorobić na telefonie?

Możesz spróbować otworzyć erotyczną linię Wink


RE: Czy da się dorobić na telefonie? - Xanter98 - 21-09-2018 12:39

Z telefonu możesz rozwijać większość social mediów, często nawet łatwiej niż na PC