Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ebook AirDropPL - krypto za wsparcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Ebook AirDropPL - krypto za wsparcie (/Temat-Ebook-AirDropPL-krypto-za-wsparcie-157737)



Ebook AirDropPL - krypto za wsparcie - AirDropPL - 15-08-2018 12:17

Witam serdecznie,

Chciałbyś rozpocząć przygodę z kryptowalutami, ale nie wiesz od czego zacząć? A może szukasz sposobu na dodatkowy dochód bez wychodzenia z domu?
Dobrze trafiłeś. Moim celem jest wsparcie w osiąganiu dodatkowych dochodów przy wykorzystaniu kryptowalut.
Przygodę rozpoczniesz od sposobu, który nie wymaga od Ciebie żadnych wkładów pieniężnych - jest nim Airdrop.

Co to jest i jak pomoże Ci to w społeczności kryptowalut?
Jeśli interesują Cię odpowiedzi na te pytania koniecznie rozpocznij poszerzanie wiedzy od przeczytania ebooka, którego przygotowałem dla Ciebie zupełnie za darmo!
Ebook -> AirDropPL - krypto za wsparcie. Cz.1 Początek

Po przeczytanie ebooka zachęcam Cię do obserwowanie moich profili w mediach społecznościowych oraz dołączenie do specjalnej grupy w aplikacji Telegram. Udostępniam na nich propozycje wartościowych Airdropów.

Facebook
Twitter
Grupa Telegram

Pozdrawiam


RE: Ebook AirDropPL - krypto za wsparcie - cezar78 - 17-08-2018 17:11

Kokosów to raczej na tym nie zbijecie, może na piwo wystarczy


RE: Ebook AirDropPL - krypto za wsparcie - AirDropPL - 20-08-2018 07:14

(17-08-2018 17:11)cezar78 napisał(a):  Kokosów to raczej na tym nie zbijecie, może na piwo wystarczy

Skąd ta pewność?

W ebooku podany jest przykład zarobku z Airdrop. Dołączenie do niego zajęło mi około 20 minut. Dostałem 30 monet BRD. Każda moneta była wtedy warta 2 złote. W szczycie popularności jedna moneta BRD była warta 12 złoty. Wydaje mi się, że to więcej niż jedno piwo.