Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? (/Temat-Snowball-Mining-Szybka-Analiza-Czy-to-moze-byc-SCAM-157705)

Strony: 1 2 3


Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - superalan - 12-08-2018 12:44

Cześć wszystkim,

ostatnio otrzymałem propozycję inwestycji w kopalni w zachęcającym mailu.

"Wyobraź sobie taką sytuację.

Masz dziś na koncie luźne 1200 zł które leży i czeka. Być może z nudów podjedziesz w deszczowy dzień do galerii i po prostu je wydasz. Buty, płaszcz, bluza, paliwo etc... życie.

Miałeś 1200 zł i nie masz.

Teraz wyobraź sobie sytuację, że za te same 1200 złotych zainwestujesz w rozbudowę kopalni kryptowalut i w zamian za inwestycję firma wypłaca Ci 10% miesięcznie z zainwestowanej kwoty przez 3 lata.

Na chłopski rozum wygląda to dobrze, bo 10% z 1200 zł to 120 zł wypłacane przez 36 miesięcy to daje 4320 zł, płacone co miesiąc po 120 zł.

Więc teraz co miesiąc przez 3 lata możesz iść do sklepu i kupić sobie coś za 120 zł.

ALEEEEE, jest jeszcze jedno ale.

Ja tu piszę o złotówkach, a cały biznes jest opłacany i wypłaty są w kryptowalucie ETH.

Dziś jeden Etherum kosztuje ok 350$[1200zł] jak w przyszłości np. za rok 1 ETH będzie kosztował 2000$ a jest to mozliwe, to miesięcznie będziesz miał/a ok. 600 zł a nie 120 zł.

Rozumiesz?

1200 zł to 350$ a to jest 1 ETH - to jest dziś.

Więc dziś inwestujesz 1200 zł. - 1 ETH.

Miesięcznie zarabiasz 0,1 ETH przez 36 mc.

Z tym że, załóżmy że 1 ETH za rok będzie wart 1800$, a Ty zarobisz 0,1 ETH, czyli 180 dolarów, a to już jest 630 złotych!!!

Więc teraz możesz iść na zakupy, wydać 120 zł a za resztę czyli 500 zł inwestować z nami w ciekawe projekty tego typu z ligą BTC.

Naprawdę niepowtarzalna okazja, aby z 1200 zł przez 3 lata, zbudować sobie świetne portfolio dochodu pasywnego i jeszcze zostanie Ci na zakupy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a to ... " itd.

Link do strony projektu: https://www.snowballmining.io/
Znalazłem fanpage projektu https://web.facebook.com/pg/snowballmining/

Nie zainwestowałem, ponieważ może być to SCAM.

W zespole jest tylko 1 osoba techniczna na stronie. Pozostali to menadżerowie, dyrektorzy i konsultanci.
Ktoś musi potrafić dobrze ustawić sprzęt do kopania, wnosić poprawki, reagować na awarie.

Proszę o opinię o programie, czy ktoś z was widział podobny projekt i trwa do dziś?

Pozdrawiam


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - MrFuturo - 12-08-2018 12:59

Pierwsze słyszę o projekcie.
Nawet jeśli to nie scam (co jest mało prawdopodobne), cena ETH przez ostatni tydzień spadła o 100 dolarów, więc nie masz gwarancji, że Twoja inwestycja się zwróci, jeśli nadal będzie spadać.
kryptowaluty notują ostatnio takie dołki, że ja bym w to nie wchodził, ale wybór należy do Ciebie.
Powodzenia!


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - superalan - 15-08-2018 08:44

Właśnie mam obawy dlatego nie zainwestowałem.
Prowadzony jest bardzo dobry marketing programu, webinary itp. Do wejścia właśnie m.in tym zachęcają - kupić teraz, bo wartość ETH na pewno wzrośnie w 2020 itp. Dodatkowo grają na emocjach: jak kupisz dzisiaj x udziałów w kopalni to dodają 10% itp.

Ci ludzie promują także kopalnie ICE Rock Mining. Promowali wcześniej Revshare MyPayingAds i wiele innych programów.


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - Morwa - 15-08-2018 14:21

Z tego co rozumiem to nie dostajemy ETH tylko SBM który jest ich tokenem i taką postacią dywidend który możemy zamienić na ETH, a kopią BTC.


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - mattxx - 15-08-2018 16:17

Na Twoim miejscu wybrałbym inwestycje w bardziej sprawdzoną kopalnię, gdzie Właściciele nie są anonimowi. Przede wszystkim mniejsze ryzyko.


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - DanielKępa - 17-08-2018 10:29

info a propos projektu.


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - DanielKępa - 17-08-2018 12:32

(15-08-2018 14:21)Morwa napisał(a):  Z tego co rozumiem to nie dostajemy ETH tylko SBM który jest ich tokenem i taką postacią dywidend który możemy zamienić na ETH, a kopią BTC.

Dostajemy tokeny SBM, a placimy za nie ETH i co miesiac (ostatniego) otrzymujemy wyplate w ETH - tokeny to tylko info dla firmy ile zainwestowales w ETH.


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - wrzochal11 - 17-08-2018 12:38

(15-08-2018 08:44)superalan napisał(a):  Właśnie mam obawy dlatego nie zainwestowałem.
Prowadzony jest bardzo dobry marketing programu, webinary itp. Do wejścia właśnie m.in tym zachęcają - kupić teraz, bo wartość ETH na pewno wzrośnie w 2020 itp. Dodatkowo grają na emocjach: jak kupisz dzisiaj x udziałów w kopalni to dodają 10% itp.

Sam sobie odpowiedziałeś. Typowa manipulacja. Nikt nie ma prawa Ci mówić, że inwestycja w tego typu rzeczy jest bez ryzyka. Tak samo jak nikt nie ma prawa Ci mówić, że ETH napewno wzrośnie do 2020r. Skąd ta pewność, na jakiej podstawie? Może tak będzie, ale nie musi tak być.
Działanie na emocjach, obiecywanki, jakieś dziwne wyliczenia.. to właśnie typowe dla manipulantów. Pamiętajmy, że oni mają z tego prowizje. A wiele tego typu firm działa na zasadzie schematu Ponziego. Nie mamy narzędzi by to sprawdzić, bo firmy jakoś nie kwapią się z pokazywaniem zeznań finansowych.
Jak ktoś nie mówi o ryzyku inwestowania w tego typu rzeczy i dużo obiecuje, to na takie osoby radzę uważać i omijać szerokim łukiem.

(15-08-2018 08:44)superalan napisał(a):  Ci ludzie promują także kopalnie ICE Rock Mining. Promowali wcześniej Revshare MyPayingAds i wiele innych programów.

No właśnie, promowali, a już nie promują. Dlaczego? No bo firmy dawno padły. A pewnie jeszcze ze dwa lata temu mówili dokładnie to samo co dzisiaj, tylko inną firmę promowali. Szyldy się zmieniają, a metody manipulacji ciągle te same..


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - DanielKępa - 17-08-2018 13:41

Zwróćmy uwagę, że wszyscy liczą na wzrost wartości kryptowalut - zarówno Ci co inwestują w firmy Cloud Mining, jak i HODLerzy. Ja byłem na webinarze z jednym z właścicieli https://www.linkedin.com/in/philip-dirven-492ab74a/ i zadawałem mu pytania.

Nie jestem w biznesie Ice Rock Mining, ale z tego co wiem mają w najbliższym czasie wystartować z miningiem, więc nic tam nie padło, ale oczywiście rozumiem punkt widzenia każdego kto tutaj jest.


RE: Snowball Mining - Szybka Analiza. Czy to może być SCAM? - Morwa - 17-08-2018 17:22

A dostaje się tam coś za polecanie programu?