Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka platforma sprzedaży koszulek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaka platforma sprzedaży koszulek (/Temat-Jaka-platforma-sprzedazy-koszulek-157688)



Jaka platforma sprzedaży koszulek - TheAxon - 11-08-2018 13:56

Witajcie,
Zacznę od tego że grafiką zajmuję się kilka dobrych lat, jestem zorientowany również z późniejszym marketingiem takiego sklepu. Zastanawiam się jaką platformę wybrać na stworzenie sporego sklepu z nadrukami.
Dodam że obecnie mam dobrze prosperujący sklep na stronie CupSell. Tylko tak się zastanawiam, czy wgl ktoś ma jakieś doświadczenia z innymi stronami oferującymi to co cupsell?

Na ruszt idzie:
Selino
Teetres
ideashirt.pl
spreadshirt.pl

a może coś innego?
Interesują mnie przede wszystkim sprawdzone serwisy, wypłacalne, najlepiej od kilku lat działające.
Najważniejszymi argumentami dla mnie jest niska cena koszulek przed dodaniem prowizji, w miarę wysoka jakość druku i generalnie rozbudowany edytor bo jednak dodanie 2000 wzorów (a do końca sierpnia chcę taką ilość osiągnąć) pojedynczo każdy produkt do cupsell jest delikatnie mówiąc czasochłonne.


RE: Jaka platforma sprzedaży koszulek - xKacpereg - 13-08-2018 19:10

Nie wiem do końca o co ci chodzi ale może cupsell.pl? Sprawdzona strona mam na niej własny sklep. Oczywiście jest wypłacalna.


RE: Jaka platforma sprzedaży koszulek - TheAxon - 15-08-2018 21:32

Na CupSell mam również konto, owszem z wypłatami nie ma problemu lecz dodanie takiej ilości wzorów jest strasznie czasochłonne, kolejna sprawa że cupsell ma strasznie słabo wyglądające kategorie i praktycznie nie ma możliwości personalizacji. Problem jest również z podpięciem domeny, owszem można DNSy podpiąć, strona ładuje się z końcówką PL, lecz w wyszukiwarce indeksowane są strony z końcówką .cupsell.pl a jeśli chcę wyrobić sobie markę to jest niedopuszczane. Mam nadzieję że w miarę sprecyzowałem największe wady cupsell przez co szukam alternatywy


RE: Jaka platforma sprzedaży koszulek - pepsi87 - 22-12-2018 18:06

Miałem cupsell ale średnie to było przy różnorodnej ofercie