Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill (/Temat-Skrill-157660)



Skrill - KaCC - 09-08-2018 17:46

Otóż mam problem z rejestracją na Skrillu, przechodzę przez proces rejestracji bez problemu a przy końcu wyskakuje mi wiadomość, że mój adres mailowy już jest w ich bazie danych tylko niby zapomniałem do niego hasło. Próbowałem rejestracji z drugiego zastępczego maila, ale problem się powtarza. Wysłałem wiadomość do supportu, ale bez odpowiedzi od paru dni, ktoś może miał podobny problem i zna wyjście z sytuacji?


RE: Skrill - KaCC - 11-08-2018 16:48

Może jednak ktoś coś wie na ten temat , bo problem mam cały czas a support nie odpowiada ?


RE: Skrill - rachman - 11-08-2018 16:58

Nie ma opcji przypomnij hasło? Spróbuj...


RE: Skrill - KaCC - 11-08-2018 17:33

Jest ale za każdym razem przekierowuje mnie od razu do pomocy techniczej, a z ich strony nie ma żadnego odezwu. Próbowałem rejestracji z kilku maili i za każdym razem jest to samo, nie wiem co dalej mogę z tym zrobić


RE: Skrill - rachman - 11-08-2018 17:41

Poszukać info czy firma ma jakieś problemy najlepiej Wink
Spróbuj może z innej maszyny z innym IP? Pewnie nie pomoże ale wykluczysz pewne rzeczy.


RE: Skrill - KaCC - 11-08-2018 18:17

Już sprawdzałem z telefonu i też to samo, może rzeczywiście jakieś problemy mają ale nigdzie nic o tym nie pisze. No nic będę musiał czekać na jakiś odzew z ich strony albo zatelefonować do nich po weeekendzie.


RE: Skrill - Artinesse - 11-08-2018 18:29

Zaczekaj na odpowiedź Skrilla. Odpisują nawet po tygodniu czasu. Oni wtedy zrobią zmiany na koncie i będziesz mógł korzystać z ich usług.