Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? (/Temat-Program-partnerski-jaki-aktualnie-najlepszy-157657)



Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - badii - 09-08-2018 15:31

Cześć,
Pojawiło mi się trochę nowych znajomych na horyzoncie, w szczególności młodych, którzy jednorazowo by chcieli sobie dorobić. Jaki aktualnie program partnerski jest najlepszy? Który ewentualnie przyjmie też wnioski zrobione na swoją osobę? Chodzi mi również o taki żeby z wypłatą nie było problemu. Działałem już w PP ale miałem długą przerwę i nie jestem w temacie dlatego prosiłbym o porady i opinie Wink


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - wrzochal11 - 09-08-2018 19:12

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie Wink Pytanie do czego Ci ten program partnerski potrzebny> Jakich produktów dokładnie potrzebujesz, itd.?


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - radek0389 - 09-08-2018 19:21

@[badii] Trochę trzeba pobawić się w jasnowidza, żeby zgadnąć o jaką tematykę ci chodzi. Środki na odchudzanie? Programy finansowe? Środki na impotencję? Czy inne cudaBig Grin?


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - Karczu - 09-08-2018 20:16

Zdecydowanie https://lead.network Smile


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - pwisniew - 09-08-2018 20:40

Jaki cieżko powiedzieć. Ja zaryzykowałem i wszedłem w beerbiz.pro w fazie funderpackow. Zobaczymy czas pokaze jakie zyski przyniesie.


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - LeadsGate - 04-04-2019 12:26

W Programie Afiliacyjnym LeadsGate:

- Płacimy 230 $ za lead
- Najwyższe wypłaty dzięki systemowi sprzedaży priorytetowej
- Dodatkowy dochód za pośrednictwem naszego programu rekomendacji
- Raporty i analizy w czasie rzeczywistym
- Całodobowa spersonalizowana obsługa klienta


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - MyLead.pl - 04-04-2019 14:53

Cześć @[badii],
jeśli mowa o nowicjuszach w branży afiliacji, na dodatek osobami młodymi, to najlepiej polecić im programy łatwe w promocji i pozwalające na promocję na wielu różnych polach. Mowa tutaj przede wszystkim o erotyce - randkach i konkursach - oba w modelu CPL [wynagrodzenie za wypełnienie formularza lub założenie konta]. Początkujący wydawcy często sięgają po takie kampanie. Co prawda nie zezwalają one na samodzielne wypełnianie, lecz można je w prosty sposób promować.

Oczywiście wszystkie z nich znajdziesz na MyLead. Twoi znajomi tuż po założeniu konta na platformie otrzymają bezpłatny dostęp do szkolenia, które przedstawi im podstawy zarabiania przez Internet, wytłumaczy jak działa afiliacja, pokaże podstawowe pojęcia. Będzie to dla nich bardzo cenne wsparcie na start.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - Solutions4ad - 06-04-2019 10:35

W naszej sieci z wypłatami problemów nie ma, programy mamy z różnych kategorii, a jeśli będzie trzeba coś wytłumaczyć początkującym to zrobimy to z dużą chęcią. Wybór programu partnerskiego, czy sieci afiliacyjnej jest uzależniony od źródeł ruchu jakie posiada wydawca, więc zazwyczaj trudno jest wskazać najlepszy.


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - AngelikaG - 09-04-2019 08:25

A ja polecam LeadStar Smile
Działam z nimi od roku i jestem zadowolona z rozliczeń, walidacji, kasy na koncie już na następny dzień od zlecenia wypłaty Smile
Byłam w różnych programach partnerskich, przetestowałam wiele i na tą chwilę najwięcej działam w LeadStar.


RE: Program partnerski - jaki aktualnie najlepszy? - LeadsGate - 25-04-2019 16:04

LeadsGate jest to program partnerski działający na rynku amerykańskim z wypłatami, które zapewniają najlepszą monetyzację ruchu.

- Płacimy 230 $ za lead
- Najwyższe wypłaty dzięki systemowi sprzedaży priorytetowej
- Dodatkowy dochód za pośrednictwem naszego programu rekomendacji
- Raporty i analizy w czasie rzeczywistym
- Całodobowa spersonalizowana obsługa klienta

Proszę o kontakt, jeżeli chcą Państwo dołączyć do naszego programu: [email protected]
Jesteśmy najlepsi z jakiegoś powodu.