Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój kolejny Generator dla Was - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mój kolejny Generator dla Was (/Temat-Moj-kolejny-Generator-dla-Was-157651)

Strony: 1 2


Mój kolejny Generator dla Was - EfectiveWork - 09-08-2018 13:12

Witajcie !

Również tutaj na forum chciałbym się podzielić z użytkownikami moim projektem, który został dla mnie stworzony już jakiś czas temu.

Mój wymyślony na zlecenie generator online jest pod FB jak i mobile Smile Nie ukrywam, że dość często z niego korzystałem w przeszłości i spisywał się naprawdę fajnie gdy moje strony generowały fajny i spory ruch Smile Hmm co do generatora jest on rozbudowany ponieważ zawsze chciałem "wyróżniać się z tłumu i mieć coś unikalnego". I tak było wtedy, zleciłem generator według moich wytycznych wraz z pomysłami twórcy owego generatora i powstało to co widzicie i co możecie pobrać Smile Byłem z niego bardzo zadowolony a teraz mam nadzieję, że pomoże innym użytkownikom działających w tej tematyce. Oczywiście generator można modyfikować pod każdą inną grę, nie jest wypełniony on tekstem, każdy może dodać tam taką treść jaką tylko chce. Generator jest przystosowany pod kątem mobilnym jak i stricte współpracuję z kluczem IP do ofert z serwisu CPAGRIP z naszego konta, co nie oznacza, że nie możecie tam zamieścić ofert z innego serwisu Smile Wszystko jest możliwe do edycji Smile

MÓJ WŁASNY GENERATOR ONLINE

FACEBOOK:

DEMO:

ZOBACZ DEMO -
Działa tylko do 19 sierpnia ponieważ do tego czasu mam opłacony hosting, którego nie przedłużam.

Link do pobrania: POBIERZ
VirusTotal: KLIK

MOBILE:

DEMO:

ZOBACZ DEMO -
Działa tylko do 19 sierpnia ponieważ do tego czasu mam opłacony hosting, którego nie przedłużam.

Link do pobrania: POBIERZ
VirusTotal: KLIK

Pozdrawiam


RE: Mój kolejny Generator dla Was - Czaq - 13-08-2018 08:40

Przyda się taka wstawka ogólnie dostępna na forum Wink
Zasłużony repucik z mojej strony.


RE: Mój kolejny Generator dla Was - EfectiveWork - 13-08-2018 10:39

@[Czaq] Dzięki mistrzu Smile


RE: Mój kolejny Generator dla Was - JurekGrzes - 22-02-2019 19:36

Może dla innych głupie pytanie ale dla mnie nie, w czym mogę to edytować?


RE: Mój kolejny Generator dla Was - twardy - 22-02-2019 19:43

W notatniku.


RE: Mój kolejny Generator dla Was - rachman - 22-02-2019 19:51

Dema: 404 nie znaleziono


RE: Mój kolejny Generator dla Was - twardy - 22-02-2019 20:01

(22-02-2019 19:51)rachman napisał(a):  Dema: 404 nie znaleziono

Cytat:Działa tylko do 19 sierpnia ponieważ do tego czasu mam opłacony hosting, którego nie przedłużam.

Pewnie dlatego Jerk2


RE: Mój kolejny Generator dla Was - rachman - 22-02-2019 20:06

Widziałem, że sierpnia ale fakt nie załapałem że zeszłego roku bo w treści roku nie podano... Wink


RE: Mój kolejny Generator dla Was - JurekGrzes - 26-02-2019 23:44

(22-02-2019 19:43)twardy napisał(a):  W notatniku.

a podgląd?


RE: Mój kolejny Generator dla Was - twardy - 27-02-2019 00:00

(26-02-2019 23:44)JurekGrzes napisał(a):  
(22-02-2019 19:43)twardy napisał(a):  W notatniku.

a podgląd?

https://www.codeofaninja.com/2013/06/how-to-run-a-php-script.html

W tym przypadku odpalasz index.php z glownego folderu.