Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
money genius - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: money genius (/Temat-money-genius-157643)

Strony: 1 2


money genius - argon91 - 08-08-2018 21:45

Hej czy ktoś działa w money genius ,może coś powiedzieć na ten temat ?


RE: money genius - Morwa - 09-08-2018 11:03

Osobiście... Jak widzę strony które przedstawiają tylko obietnice i nie opisują nawet grama działania to od razu uznaję to za nieatrakcyjny projekt.


RE: money genius - amidalez - 09-08-2018 18:41

Przewija się tu i tam na FB - ale podbijam, może ktoś coś ciekawego napisze?


RE: money genius - supercola - 09-08-2018 22:44

Wiadomo, że to jest robione po to, by zarobić, a nie dać zarobić xD


RE: money genius - Kiljan - 30-08-2018 15:35

Działam w projekcie już długo, niestety kasa nie spada w ogóle, kompletna tragedia, stanowczo odradzam


RE: money genius - Morwa - 31-08-2018 10:33

(30-08-2018 15:35)Kiljan napisał(a):  Działam w projekcie już długo, niestety kasa nie spada w ogóle, kompletna tragedia, stanowczo odradzam

A na czym program polega?


RE: money genius - loonger1 - 23-10-2018 18:00

Kiljan - skoro działasz już długo w tym projekcie i nic nie zarabiasz to znaczy że się nie przykładasz. Da sie zarobić nic nie wkładając od siebie. Sam do tego podchodziłem 2 razy bo uważałem to za ściemę. Teraz nie żałuję.


RE: money genius - rachman - 23-10-2018 18:19

Ta po to się zarejestrowałeś by dość wiarygodnego forumowicza zdanie podważyć...


RE: money genius - wrzochal11 - 24-10-2018 11:42

Zapewne chodzi o to co zwykle, czyli o metodę "6-słoików" czyli o wykonaniu jakiś etapów, gdzie opowiada się bajki o wolności finansowe, po to tylko by ludzie bezmyślnie zaczęli korzystać z kont czy pożyczek. No chyba, że się mylę i projekt jest ambitniejszy? Smile


RE: money genius - loonger1 - 24-11-2018 15:28

Nie, nie zarejestrowalem sie po to by czyjeś zdanie podważać. Trafiłem na ten watek przypadkiem. W projekcie MG jest ogrom wiedzy do ogarnięcia. Gościu nie skupia sie tylko na tym by zarabiac. Zresztą MG to w tej chwili kilka projektów. Ja zaczynalem od tego projektu. Teraz działam juz w innych ale złego słowa nie mogę powiedzieć o MG. Jesli ktoś szuka kasy na start to moze tam zarobić. Tylko trzeba działać a nie czekać aż kasa sama spadnie. Metoda 6 słoików? Mało kto z niej tam korzysta. Pozdro.