Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można dostać "filtr" na kanał YouTube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Czy można dostać "filtr" na kanał YouTube? (/Temat-Czy-mozna-dostac-filtr-na-kanal-YouTube-157641)



Czy można dostać "filtr" na kanał YouTube? - SurpriseYT - 08-08-2018 16:47

Witam!
Mam bardzo duże problemy z moim kanałem, który prowadzę od 6 lat. Zarabiałem średnio po 500-1000$ miesięcznie, a od 17 lipca wyświetlenia spadły drastycznie, a dzisiaj nawet AdSense nie zlicza mi kliknięć?
Zastanawiam się w czym jest problem i czy jest możliwość, że dostałem jakiś "filtr" tak jak ma to miejsce przy stronach www?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź i pozdrawiam!


RE: Czy można dostać "filtr" na kanał YouTube? - hosezbsk - 09-08-2018 12:25

Nie dostałeś żadnego filtra,spadki ostatnio ma każdy zarabiający na adsense ponieważ firma dostała sporą karę wiec muszą sobie odbić.


RE: Czy można dostać "filtr" na kanał YouTube? - SurpriseYT - 09-08-2018 21:40

Dziękuję Ci za odpowiedz! Myślisz że jadą tak po bandzie, że nawet wyświetlenia skracają? Nie widziałem takiego info swoja drogą...